Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

CEO Easi over ownership als filosofie, tattoos van je werkgever, exitgesprekken en liefde | Thomas Van Eeckhout (Easi)

CEX Stories | 02 jun 2026 | 01:04:34

In deze aflevering van CEX Stories kruipt Thomas Van Eeckhout, Co-CEO van Easi, in bed met Wout De Taeye voor een openhartig gesprek over Customer en Employee experience.


Thomas startte twintig jaar geleden als internal sales bij Easi, zonder master, met een telefoon en een wagen. Vandaag leidt hij samen met Co-CEO Jean-François een Belgisch IT-bedrijf van 700 medewerkers, waarvan 160 aandeelhouder zijn.


Wat je leert in deze aflevering:

💼 Waarom ownership vragen van je mensen lui is als je het zelf niet faciliteert

🤝 Hoe twee CEO's op één schip werken zonder ego

🏅 Waarom Easi al twaalf keer Best Place to Work is en toch moeilijke gesprekken voert

📋 Hoe gestandaardiseerde processen het verschil maken in klantbeleving

🎯 Hoe de receptioniste aandeelhouder werd van het bedrijf 👋 Waarom Thomas met élke vertrekker een persoonlijk exitgesprek voert

❤️ Waarom liefde binnen een bedrijf een bewuste keuze is en geen kumbaya hoeft te zijn


🎙️ CEX Stories is een productie van Everybody Happy, mede mogelijk gemaakt door Van der Valk Hotel Gent.

Ontvang onze luistertips

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.