De Belegger Aan Tafel

De Belegger Aan Tafel - 12 maart 2026

11 mrt 2026 · 00:51:05

Deze week in De Belegger aan Tafel:

 De stelling van de week
“Als de financiële markten te hard lijden, stopt president Trump de oorlog en trekken de beurzen weer aan”

De beursbarometer  
D’Ieteren, de Belgische holding boven Belron (bekend van Carglass) laat niet in zijn kaarten kijken over een mogelijke beursgang van Belron. Hoe reageert u best als belegger? 
De Amerikaanse softwarereus Oracle schudt alle twijfels over AI-disruptie van zich af.
Zijn er koopkansen bij de Belgische vastgoedontwikkelaars, zoals Immobel, Nextensa of VGP?

De tracker van de week 
We stellen drie wereldwijde trackers voor.

 De correspondent
We trekken naar Wall Street: de Amerikaanse bedrijven verteren de olieschok, veroorzaakt door het conflict in het Midden-Oosten, beter dan de Europese bedrijven. Hoe kan dat?

De vooruitblik 
Het cijferseizoen is nog niet helemaal gedaan. We kijken vooruit naar onder andere Brederode, Sif Holding, Moury Construct. En ook de EBC en de Fed houden hun rentevergadering.

De slotbel 
Sluit mee de podcast af met een leuk weetje van hoofd aandelenstrategie Gert Bakelants. Deze week over gebruikers van Ozempic en hun drang naar premium chocolade.

Meer analyse en advies op belegger.be. Graag tot volgende week.

See omnystudio.com/listener for privacy information.

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.