
Kritisch na Telstar: ‘Of het goed gaat komen dat weet ik niet’
02 nov 2026 · 00:26:25
Een blamage, veel onvoldoendes en stevige kritiek op trainer Correia. Dat vat de zondagmiddag van FC Utrecht goed samen. De ploeg verloor met 4-2 van Telstar, dat voorafgaand aan deze wedstrijd al tien duels op rij niet had gewonnen. Na afloop stroomde de kritiek van supporters op zowel de trainer als de spelers binnen.
Marco en Lisa bespreken in deze aflevering de wedstrijd, maar staan vooral ook uitgebreid stil bij het gevoel onder de supporters. Er zijn meerdere mails van luisteraars binnengekomen, die in de uitzending worden besproken. Waar ligt het probleem: bij de spelers of bij de trainer? En kunnen we inmiddels nog volhouden dat er sprake is van groei en dat het onder Correia goed kan komen?
Daarnaast is er aandacht voor Frans van Seumeren. De grootaandeelhouder van FC Utrecht doet een stap terug uit de Raad van Commissarissen (RvC) van de club. Marco legt uit wat dit concreet betekent voor FC Utrecht.
De FC Utrecht-podcast staat elke maandag vanaf 13.00 uur online en op vrijdag vanaf 16.00 uur. ‘De Strijd Gaat Beginnen’ is te beluisteren op onze site en op de reguliere podcastplatforms.
AD Podcast | Spotify | Apple Podcasts | Podimo | Pocket Casts
See omnystudio.com/listener for privacy information.
