Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

Vroeg opstaan én hekel aan hardlopen

Door Weer En Wind | 07 mrt 2024 | 00:37:44

De komende weken komen de uitzendingen vanuit Rotterdam, waar Youp en Ewout hun gasten ontvingen in een hotel met uitzicht over de stad. 

Voor sommige mensen is meedoen aan Homesport Events een no-brainer. Ook al heb je een hekel aan hardlopen, voor het goede doel doe het het toch. Zo staat ook Team Juliëtte er in. Sanne Veldhuijzen, de moeder van Juliëtte, en teamlid Jeroen zijn te gast. 

Met zwemmer Perry Laarhoven gaat het over de ontberingen van een topsporter. Perry is doorzettingsvermogen. Als leeftijdgenoten uit de kroeg naar huis wachelen, is Perry al op weg naar de vroege training. 


>> Boek hier met diner van Team Juliette. Voor meer informatie: https://www.homesportevents.nl/teams/team-juliette

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Ontvang onze luistertips

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.