
'Winstkansen voor Verstappen in Maleisië. En breekt Antonelli?'
28 sep 2026 · 00:34:20
George Russell wint in Bakoe, Antonelli wankelt — en Christian Horner valt zijn oud-collega’s van Red Bull aan via een nieuw boek.
George Russell pakt de zege in Bakoe en zet het kampioenschap op scherp. Antonelli had een weekend om snel te vergeten: trainingstijd gemist, fout in de kwalificatie en de druk die zichtbaar toeneemt. Is dit een kentering, of een tijdelijke dip? Jeroen Bleekemolen, Frank Woestenburg en Bas Holtkamp wegen de kansen af voor de komende races in Maleisië en Singapore.
Red Bull kende juist een sterke comeback met een dubbel podium. De hiërarchie binnen het team is glashelder, en dat blijkt een voordeel ten opzichte van teams waar de rolverdeling minder duidelijk is. Hadjar keerde terug van zijn polsblessure en imponeerde direct.
Dan het boek van Christian Horner: daarin doet hij stevige uitspraken over voormalige Red Bull-figuren als Helmut Marko en Newey. Ook laat hij in een interview met de Times blijken dat hij een rol als teambaas bij Ferrari ziet zitten. De heren bespreken of Horner überhaupt welkom zou moeten zijn in de Formule 1.
Ook: Esteban Ocon verliest zijn Haas-zitje en maakt de overstap naar Toyota in het WEC, terwijl het jonge talent Camara — sterk bezig in de Formule 2 — zijn plek lijkt over te nemen. En de blik gaat vooruit naar Sepang: een old school circuit met hitte, hoge luchtvochtigheid en een flinke kans op regen. Wie staat er op in Maleisië?
Genoemde coureurs en namen: George Russell, Kimi Antonelli, Jeroen Bleekemolen, Max Verstappen, Isack Hadjar, Oscar Piastri, Lando Norris, Franco Colapinto, Esteban Ocon, Camara, Tsolov, Liam Lawson, Christian Horner, Helmut Marko, Adrian Newey, Jos Verstappen, Mark Webber, Sebastian Vettel, Kimi Räikkönen, Lewis Hamilton.
Meer Formule 1 Magazine? Ga dan naar:
Website: https://www.formule1.nl/
Instagram: https://www.instagram.com/formule1.nl/
TikTok: https://www.tiktok.com/@formule1magazine
