Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

GEEL #11 §1 : Het Aperitief

GEEL | 26 jan 2020 | 00:10:33

Hoe smaakt de kleur geel? Dit is een culinair podcast-experiment. Als smaakmaker hier het aperitief.

// GEEL wordt gemaakt door Michiel van de Weerthof.
// Chef de jaune; Marc den Hoed.
// Voix jaune: Lidwien van Noorden - https://www.colorsunwind.nl

// In deze aflevering: Niels Hendriksen, Bob Cramwinckel - https://smaakonderzoek.nl, Dennis Middeldorp -https://senserestaurant.nl

// Deze aflevering wordt mede mogelijk gemaakt door Mars.

// Alle afleveringen van GEEL zijn te luisteren via iTunes (tiny.cc/geelitunes) Spotify (tiny.cc/geelspotify) en alles: fanlink.to/geel.
Mer info en contact: https://michielvandeweerthof.nl

// Volg GEEL op
Instagram: instagram.com/podcastgeel,
Facebook: facebook.com/podcastgeel
Binauraal opgenomen, dus luister het liefst met koptelefoon

// Het geweldige nummer 'Altijd Vooruit' is van Henk en Henk.

-- Speciale boodschap voor Buma/Stemra's en alle algoritmes die mogelijk gaan zeuren: citaatrecht. Ik herhaal: citaatrecht. Ook krijg ik nog geld van jullie <3

-- Speciale boodschap voor Henk: gaarne geef ik je een pint. Als deze podcast ooit in de plus komt dan geef ik gaarne ook een knaak.

// GEEL is mede mogelijk dankzij een bijdrage van de Gemeente 's-Hertogenbosch en Stichting Stokroos

// Team GEEL = Michiel van de Weerthof, Marc den Hoed, Joost van Pagée & Lot Broos <3 #podcastgeel
Ontvang onze luistertips

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.