Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

79) Gedonder in het Nationaal Holocaustmuseum!

Joffietoffie IJs Met Koffie | May 28 2026 | 00:45:07

De keurige mannenbroeders wilden een symposium over antisemitisme organiseren in het museum van onze grote vriend Emile Schrijver, maar bleken geinfiltreerd te zijn door de Sturmabteilung van de Palliewappies. Het feestje ging dus niet door en de SGP moest zijn heil elders zoeken. Ruben weet er het fijne van, en anders Kees Broer wel.

Kees was gisteren bij de teleurstellende ontknoping van de rechtzaak tegen Aboe Eenarm, die gematst werd door de D66-rechters.

Verder het laatste nieuws over de misjkenne zielepoten van de Flotilla, die gruwelverhalen verzonnen die gretig werd opgevroten door Umberto en Pauw.

Gut sjabbes, ye' all!


//


Met mijn goede vriend, collega en Arabist Ruben Gischler bespreek ik, Arthur van Amerongen, de toestand in de wereld bekeken door een roze zionistische bril.

Schaamteloos roddel & achterklap over jodologen, angejiddelden, orientalisten, Arabieristen, palliewappies en antisemietels.

Smullen!


//


[ contact: joffietoffiekoffie@gmail.com ]


[ youtube: https://www.youtube.com/@joffietoffie-b2q ]