Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

#197 - Hoe positioneer je jezelf, je dienst of je product?

Lichter Leven Podcast | Mar 19 2026 | 00:08:09

Er worden elk jaar duizenden boeken gepubliceerd. De meeste verdwijnen. Niet omdat ze slecht zijn. Maar omdat niemand ze vindt. Positionering en marketing. Daar blijkt het om te gaan.

In welk schap ligt je boek? Business? Psychologie? Zelfhulp? Elk schap heeft een ander publiek. Ik koos voor business met een psychologische insteek. Omdat mijn lezers ondernemers zijn. Maar ze zoeken iets diepers dan de zoveelste strategie.

Dat is de niche: businessboeken voor ondernemers die voelen dat succes alleen niet genoeg is. Positionering is wat mij betreft geen trucje, maar helderheid. Over wat je maakt, voor wie en waarom.

🎙️ In de nieuwe aflevering van de Lichter Leven Podcast vertel ik hoe ik 'Spijtvrij ondernemen' heb gepositioneerd. En welke vragen mij hielpen om scherp te krijgen voor wie dit boek is.