Palaver

Afl. 714: ’Pissen in de douche’ (met Senne Maes en Sander Van Driessche)

02 nov 2026 · 01:05:02

Koop tickets voor 9 jaar Palaver Live

Senne Maes en Sander Van Driessche schuiven aan om het leven efficiënter te maken: afvallen zonder minder te fretten, werken terwijl de AI draait en pissen in de douche zonder te douchen. Edouard ontdekt dat hij een diarreegewicht in zijn hoofd had en mist de tijd waarin hij nog gelukkig werd van zijn eten. Een lintworm begint plots aantrekkelijk te klinken, maar een stoofpot die al jaren opstaat krijgt minder bijval.

Daarna duiken we in onze schermtijd en Edouards ChatGPT-geschiedenis. Gemini noemt iedereen een kastaar, Sander staat tussen de aanstormende comedytalenten en Senne is nergens te bespeuren. We pleiten voor dertien maanden per jaar, zodat het eindelijk elke maand donderdag de dertiende is, bekijken hoeveel een originele Adolf Hitler kost en overwegen zeventien websites te maken om Edouard alsnog naar de top van de Vlaamse comedy te frauderen.

Volg Edouard op Instagram Website van Edouard

Palaver Live bij Amai — 27 november 2026

Senne Maes is een comedian uit Vilvoorde die graag speelt met ongemak en schijnbaar ongecontroleerde chaos. Hij won in 2025 de Schaal Lies Lefever en schrijft sinds 2023 mee aan de eindejaarsconference van Kamal Kharmach. Website · Volg op Instagram

Sander Van Driessche is stand-upcomedian en IT’er met een ideale schoonzoon-look, maar met een droge en cynische kijk op daten, relaties en het dagelijkse leven. Rustig gebracht, scherp geserveerd. Volg op Instagram

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven. Privacyverklaring