S1E41 - De Bert & Ernie-show, een nieuwe huisgenoot en de schoonheid van Almere
Parlevinken met Stefan | Aug 11 2023 | 00:53:10

Voor de eerste keer vanuit de gloednieuwe podcast studio gaan “de Stefans” er weer eens goed voor zitten. Een nieuwe studio is natuurlijk niet compleet zonder een nieuwe podcast tafel. De aanschaf hiervan had wel nogal wat voeten in aarde.
Buitenhuis komt met schokkend nieuws: hij heeft sinds kort een huisgenoot. Van Rijs neemt automatisch aan dat het om een vrouw gaat, maar dit blijkt toch anders te liggen. Het samenwonen gaat niet zonder slag of stoot maar onderaan de streep is het wel gezellig en mag de huisgenoot in kwestie tóch blijven.
Als werkzame ‘cripple’ in de media is het Buitenhuis ter oren gekomen dat er een programma in ontwikkeling is waarin het (ook) gaat over transport met het openbaar vervoer in een rolstoel. Onlangs werd hij door een oud collega gevraagd om hieraan mee te werken. Toen gebeurde er echter iets wat hij zelf niet goed kan verklaren: ondanks dat hij dit dolgraag zelf had willen doen, verwees hij naar iemand anders. Buitenhuis wil dan ook van Van Rijs - als analist van zijn psyche - weten waarom hij dit in godsnaam zo heeft aangepakt.
De parlevinkers zijn ook nog even samen op pad geweest. En wel naar de bioscoop. Hoewel (aldus Buitenhuis) de verleiding groot was voor Van Rijs om bij Barbie de zaal in te lopen, zijn de heren naar Oppenheimer geweest. De nieuwste film van Christopher Nolan. En zoals altijd bij zijn films: je moet er wel bij opletten. En laat dat nu net een wat zwakker puntje van Van Rijs zijn. Conclusie is dan ook dat beide heren dezelfde film compleet anders beleefd hebben.
------------------------------
📩: stefan@parlevinken.nl
📸: parlevinken.podcast
🎵 Audiovormgeving: Ferry Molenaar/Podcastcreator.nl
🥃 Vriend van de show: Confessions of a whisky freak
