Tommie in de zorg podcast

#23: Vertrouwen en technologie in de zorg - Daan Dohmen

25 jun 2020 · 00:45:41

Daan Dohmen is ondernemer en wetenschapper en hij heeft ontzettend veel passie voor zorg. Deze passie ontstond tijdens een bijbaan in het verzorgingstehuis en leidde tot de oprichting van zijn internationaal opererende zorginnovatiebedrijven FocusCura en Luscii.

Deze bedrijven ontwikkelen slimme technologie waarmee ouderen en chronisch zieken zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven en onnodig ziekenhuisbezoek wordt ingeperkt. Ook begeleidt Dohmen promovendi en is hij betrokken bij onderzoek op het snijvlak van zorg en technologie.

“Je hoeft geen witte jas aan te hebben om iets te kunnen betekenen in de zorg”.

Het gaat om samenwerking en vertrouwen hebben in elkaar. Zorgverleners weten wat belangrijk is, patiënten/cliënten weten waar zij behoefte aan hebben en technologie kan de verbinding leggen en met oplossingen komen. Maar dit kan alleen als we samenwerken en als we vertrouwen hebben in elkaar. Want werken in de zorg doen we samen!

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.