Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

Creatief problemen oplossen met Teon Beijl, UX-Lead en Grafisch Designer

Uitstellers | Aug 08 2019 | 00:33:14

Onze eerste echte gast schuift aan: Teon, de derde Beijl. Heeft ooit nog als producer conservatorium gedaan en stuurt nu een User Experience-team aan bij een software multinational. Extra reden om hem serieus te nemen? Dat is aan jou. 
Maar blijf in elk geval hangen of spoel door naar minuut 30. Daar trakteert Teon je op een legendarische metafoor. Iets met stinkende vuilniswagens en lege vuilnisbakken. Welkom bij de Uitstellers: Aron, Erwin en Ruben.

Shownotes
Woordenlijst
ASMR:  Autonomous Sensory Meridian Response. Een gevoel wat je krijgt bij fijne geluidjes in filmpjes, ofzo.
Job description: je weet wel, die altijd inspirerende functieomschrijving.
Tagline:  een korte tekst die dient ter verduidelijking van een gedachte voor, of is ontworpen met een vorm van, dramatisch effect.
User experience: eigenlijk alles waar je normaal gesproken niet over nadenkt, maar je wel aan stoort als het niet klopt of goed werkt.

Waar je ons kunt vinden
Teons Linkedin
www.teon.nl

Instagram
Volg ons ook op Instagram: @uitstellers
Ruben:  @maak.maar
Aron: @aronbagel
Erwin: @erwinvanoostenbrugge

Onze projecten
Stichting Timbre Productions
erwinvanoostenbrugge.com
aronbagel.com
Youtube: AronBagel 
EP "Mee" van Denise Gijsen op Spotify

Wil je aanschuiven? Neem dan even contact op via een van de opties hierboven. Heb je een vraag of een leuk onderwerp? Geef het ook door :)

This is a public episode. If you would like to discuss this with other subscribers or get access to bonus episodes, visit uitstellers.substack.com