Forum voor Democratie wil de Nederlandse politiek vernieuwen door het vastgeroeste partijkartel te doorbreken. Vernieuwing en innovatie van het politieke systeem via meer directe democratie en via nieuwe mensen met nieuwe ideeën. Voor meer info, zie: https://forumvoordemocratie.nl
Onze welvaart is niet vanzelfsprekend. Alles wat we door de eeuwen heen hebben opgebouwd aan welvaart – door hard werk en spaarzaamheid - wordt verkwanseld door de keuzes van dit kabinet. Naast de drie grote projecten waar Mark Rutte zich aan heeft gecommitteerd – klimaattransitie, massa-immigratie en de EU – wordt er sinds kort ook onder het mom van corona een enorme financiële verplichting aangegaan. Het corona-herstelfonds, dat in werkelijkheid een herverdelingsfonds is, vraagt van Nederland een enorme financiële aderlating. Juist nu mensen in Nederland het lastig hebben, besluit het kabinet hen de rug toe te keren. FVD staat voor een fundamenteel andere koers. Een land waarin Nederlanders de vrijheid hebben om te ondernemen. Geen knellend keurslijf van de EU. Zonder miljardenkostende klimaatmaatregelen. Zonder massale immigratie.
Grapperhaus gelooft zelf ook niet meer in het enorme gevaar van het coronavirus, zo heeft hij laten blijken. Daarom roept FVD nu op om de maatregelen af te schaffen, en de boetes die opgelegd zijn in te trekken.
Thierry Baudet veegt in 60 minuten de vloer aan met alle argumenten tegen het referendum - argumenten van D66'ers en andere kartellisten die bang zijn voor pure democratie. Het is meer dan óóit tijd voor de invoering van een écht, bindend referendum!
Deze keer hebben we het over het politiegeweld op het Malieveld, de EU-fratsen en nóg een sector die lijdt onder het kabinetsbeleid. Met: Rutger van den Noort(oprichter Nexit-denktank), Anton de Lange(Statenlid FVD Flevoland) en Wybren van Haga(Tweede Kamerlid).
Deze keer hebben we het met Eva Vlaardingerbroek over de beeldenstorm die door ons land en de rest van het Westen gaat. Ook is Peter van Duyvenvoorde(directeur van het Renaissance Instituut er. En daarnaast is er een Q&A met Thierry Baudet en Eva Vlaardingerbroek!
We hebben het over ''Black Lives Matter'', de gevolgen van het coronabeleid voor de kermis en de horeca. Te gast zijn Marco de Haas, Dennis Boom en Derk Jan Eppink!
Wat is de overeenkomst tussen de doodscultus die Paaseiland naar zijn ondergang bracht en het zinloze, peperdure klimaatbeleid van deze tijd? Thierry Baudet legt het uit!
We hebben het over identiteitspolitiek, een mogelijk medicijn tegen corona, demonstraties en meer. Te gast zijn Theo Hiddema, Ralf Dekker, Sara-Joan Pinto-Sietsma
Deze keer hebben we het over de fouten van burgemeester Halsema, het falen van staatssecretaris Ankie Knol, het gasverbod, en meer! Te gast zijn Theo Hiddema, Lennart van der Linden, Klaas Wilting en Wim de Groot!
De Sleepwet zorgt ervoor dat onze data massaal opgeslagen worden. Kamerleden van alle partijen vallen Thierry Baudet aan omdat hij het niet over kommaatjes wil hebben, maar over de manier waarop de Sleepwet ingrijpt in de levens van gewone Nederlanders. Over steeds meer surveillance zonder reden. Ze begrijpen er niets van!
Vandaag hebben we het over censuur op social media, de ouderenzorg en meer. Te gast zijn onder andere Nicki Pouw-Verweij(FVD-senator) en Max von Kreyfelt.
Deze keer gaat het in het FVD Journaal over een mogelijk coronamedicijn, biomassawaanzin, eurobonds en meer! Te gast zijn europarlementariër Derk Jan Eppink, Arjan de Kok(fractievoorzitter FVD Gelderland) en huisarts Rob Elens.
Deze keer in het FVD Journaal: Een gesprek met Willem Rutjes, de fractievoorzitter van FVD in Brabant, over de nieuwe coalitie waar FVD aan deelneemt. Daarnaast praten we over windmolenwaanzin met Stefan Berlijn(statenlid FvD Utrecht) en over Ollongren die mogelijk de verkiezingen wil uitstellen.
Deze keer in het FVD Journaal: Absurde coronamaatregelen, de toekomst van de Euro en meer. Te gast: Eva Vlaardingerbroek, Derk Jan Eppink ,Arno Wellens.
Deze keer in het FVD Journaal: De anderhalvemetersamenleving, de economische gevolgen van de coronacrisis en een Q&A met Thierry Baudet. Te gast: Maurice de Hond
Deze keer in het FVD Journaal: Het échte verhaal over de klimaatindustrie. Te gast zijn Marijn Poels(onafhankelijk filmmaker) en Marcel Crok(klimaatonderzoeker).
Dit keer in het FVD Journaal: Een gesprek tussen Thierry Baudet en Pete Hoekstra, de Amerikaanse ambassadeur over China, het coronavirus en meer! (Engelstalig)
Deze week in het FVD Journaal: Thierry Baudet bespreekt de drie megaprojecten waar de hele gevestigde politiek in gelooft: de Europese eenmaking, klimaattransitie en massale immigratie. Te gast: Derk Jan Eppink over het Europese project.