Home | Aflevering
Podcast Luisteren (PodNL)

'Hoeveel jeuk kreeg jij van de afscheidsfilm van Wout Weghorst?'

FC Mediacircus | Jun 29 2026 | 00:30:39

FC Mediacircus #233 – Waarom persoonlijkheid nog altijd het verschil maakt

Jos Govaart en Bas Hakker beginnen deze aflevering met een opvallende observatie uit Londen. Jos was een paar dagen in de Engelse hoofdstad voor een huwelijk,

We hebben het over de manier waarop Ronald Koeman omging met het verdrietige nieuws rond Cody Gakpo. Volgens Jos en Bas liet de bondscoach zien hoe belangrijk goede communicatie is. Koeman hield de regie, beschermde zijn speler en gaf tegelijkertijd voldoende duidelijkheid aan de media.

Daarna richten ze hun pijlen op de vele Oranje-podcasts die tijdens het WK verschijnen. De conclusie van Bas is duidelijk: Kick Off steekt er met kop en schouders bovenuit. Niet alleen vanwege het nieuws en de analyses, maar vooral door de uitgesproken persoonlijkheden aan tafel. De dynamiek, humor en onderlinge irritaties maken de podcast veel interessanter dan programma's waarin iedereen het voortdurend met elkaar eens is.

Tot slot bespreken ze de keuze van Edwin van der Sar als merkambassadeur van het Chinese automerk Chery. Een grote naam levert ongetwijfeld aandacht op, maar gaat hij ook daadwerkelijk auto's verkopen? Jos en Bas betwijfelen dat.