HTBS #133. Hoogbegaafdheid: “Een lief kan een meerwaarde zijn, maar is geen voorwaarde voor geluk”, over de illusie van de ware en verliefd worden op potentieel - met Lore Dewulf (SinglExpert)
How to be Single | Dec 22 2025 | 00:50:06

Experte Lore Dewulf schreef een boek over hoogbegaafdheid en spreekt in deze podcast over daten, relaties aangaan en vriendschappen onderhouden als hoogbegaafd persoon.
Wat is hoogbegaafdheid en hoe ziet de wereld eruit voor personen die snel, intens en diep denken? We spreken over sapioseksualiteit, de illusie van de ware, verliefd worden op potentieel en de eenzaamheid en het onbegrip waar je als hoogbegaafd persoon soms op stoot.
Links:
- Boek Hoogbegaafd zijn, wat als 1 + 1 gelijk is aan 3: https://www.standaardboekhandel.be/p/hoogbegaafd-zijn-9789463833349
- Website Lore: https://loredewulf.be/
- Instagram Lore: https://www.instagram.com/expert_hoogbegaafdheid
- Boek “Single zijn is geen wachtkamer”: https://howtobesingle.be/shop/single-zijn-is-geen-wachtkamer/
- The Singles Hub: https://howtobesingle.be/the-singles-hub/ of stuur via Instagram @howtobesinglemetcharlotte een berichtje met “HUB” - Gebruik de kortingscode CHRISTMAS10 voor 10% korting op je jaarabonnement (korting geldig t.e.m. 31 december 2025).
Je vindt How to be Single op Instagram: @howtobesinglemetcharlotte en TikTok: @howtobesinglepodcast of via de website www.howtobesingle.be
