Home | Podcast
Podcast Luisteren (PodNL)

Beurs en beleggen podcast De Aandeelhouder

Geef deze podcast je waardering

Macro-economie, aandelen en financiën: omdat beleggen begint met begrijpen. Elke vrijdag om 10.00 uur nemen Nico en Albert je mee in de beurstrends en het financiële nieuws van de week. Niet alleen de cijfers, maar ook wat het hen zelf raakt: de investeringen die ze deden, de fouten die ze maakten en de lessen die ze trokken. Van ETF-tips tot aandelenanalyses, met diepgang maar zonder omwegen. Of je nu net begint met beleggen of al jaren meedraait — hier leer je altijd iets bij. No-nonsense, een gezonde dosis humor en verhalen uit de praktijk.

In de wekelijkse podcast van De Aandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Johannes Willem de Boer, partner van De Aandeelhouder. Onderwerpen die aan bod komen zijn ASML, Oracle, Microsoft, Adyen, Shell, Corbion & nog veel meer!


Meer weten over de mogelijkheden bij Antaurus? Klik dan op deze link: https://antaurus.nl/


Ontdek de mogelijkheden bij Saxo: https://www.home.saxo/


Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/


Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/


Lid worden van ProBeleggen? Ga naar:

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/


Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/

Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok: https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/


Bekijk onze opleiding Groeibeleggen, lanceert 28 september: https://www.deaandeelhouderacademy.nl/onze-opleidingen/groei-beleggen/


Schrijf je in voor het webinar komende maandagavond met 6 aandelentips:

https://www.deaandeelhouder.nl/columns/webinar-vs-tech-vs-nl-aandelen-september/


Meer weten over The Dealing Room? Ga naar www.thedealingroom.com


Tijdslijn:

00:00 Opening

01:17 Over The Dealing Room

06:25 Verbazing van de week

12:18 Datacenters

15:58 ASML (verbreden photomasks)

17:52 Verhoging ECB-rente

23:50 Basic-Fit breidt uit in Duitsland & Oostenrijk

26:20 Strategie Dealing Room

28:46 Nieuwe opleiding Groeibeleggen

30:02 Webinar Socíeté Générale

32:05 Ontwikkeling koperprijs

33:48 Corbion

37:08 Shell

39:02 Adyen

43:09 Impact renteontwikkeling op vastgoedaandelen

48:00 Storytime Albert

50:32 D’Ieteren


Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/


Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Nico Inberg en Johannes Willem de Boer de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.We kijken naar het huidige beursmomentum en de bijbehorende risico's. Daarnaast bespreken we de rentes, de kopermarkt, Oracle en Randstad.Maandag aanstaande staat er weer een webinar op de planning waarin Nico Inberg, Jordy Beuving en Christophe Cox van Scoiété Générale u bijpraten over de stand van de financiële markten en Jordy en Nico elk drie aandelentips zullen presenteren. Inschrijven voor dat webinar kan hier (gratis):https://www.deaandeelhouder.nl/webinar-NL-aandelen-of-amerikaanse-techaandelen/aanmelden-webinar/💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelh...📈 Wil je beleggen samen met de experts?👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/ ⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:00:35 Intro04:03 Voordelen Dealing Room-leden04:32 Oracle07:54 Hyperscalers jagen de rente op10:55 Kopermarkt13:24 Randstad15:01 Webinar Nico Inberg, Jordy Beuving en Christophe Cox van Scoiété GénéraleSluit je aan bij DeAandeelhouder: https://www.deaandeelhouder.nl/premiumOp de hoogte blijven bij alles wat er gebeurt op de beurs? https://www.deaandeelhouder.nl/nieuws/ Bekijk hier onze andere kanalen: Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/ Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ #beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdateDe AandeelHouder is hét kanaal voor beursnieuws, beleggingstips en alles over aandelen & koersen.Bij De AandeelHouder krijg je visie, duiding en beleggingstips over aandelen, de beurs, dividend aandelen, ETF's, de AEX, koersen, koersdoelen en de wereldeconomie.Op het kanaal van De AandeelHouder vind je de laatste beursupdates, aandelenanalyses, alles over dividend aandelen, ETF's en concrete beleggingstips over aandelen kopen en pensioenbeleggen.Tijdens de wekelijkse De AandeelHouder podcast worden de belangrijkste ontwikkelingen rondom de spelers op de AEX en internationale beurzen besproken.Daarnaast delen we iedere week expert talks en interviews met CEO's van beursgenoteerde bedrijven.Join the Club en abonneer je nu op De AandeelHouder en mis geen enkele aflevering van de AandeelHouder podcast, beursupdate, expert talk of CEO interview.

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Gerben Everts van de VEB. Onderwerpen die aan bod komen zijn ASML, OCI, Arcadis, AMG, Shell, Dell & nog veel meer!Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouderLid worden van de aandeelhouder? Ga naar: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:https://www.deaandeelhouder.nl/login/...Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/... Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ Twitter (X):   / deaandeelhouder  TikTok:   / deaandeelhouder  Instagram:   / deaandeelhouder  Facebook:   / deaandeelhouder  LinkedIn:   / de-aandeelhouder-nl  Tijdslijn:00:00 Opening02:02 Verbazing van…

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Nico Inberg en Albert Jellema de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.


We kijken naar het huidige beursmomentum en de bijbehorende risico's. Daarnaast bespreken we de rentes, koersdoelverhoging van ASML door UBS en de kwartaalcijfers van DELL. Tot slot blikken we terug op de Investor Talk van AMG Critical Materials die gisteren is opgenomen.


💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?

Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.

👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


📈 Wil je beleggen samen met de experts?

👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/


⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:

00:00 Opening

02:15 Voetbal

03:11 Onderwerpen

04:19 De rente looopt op

08:40 ASML - UBS ziet 65% upside

12:54 DELL verslaat verwachtingen met gemak

15:25 AMG Critical Materials terugblik

22:10 Agenda (vooruitblik)

🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!

👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie/vragen achter in de comments!

In deze aflevering van Investor Talk ontvangen Nico Inberg en Albert Jellema van De Aandeelhouder Thomas Swoboda, Global Head of Investor Relations bij AMG Critical Materials. In ruim een uur tijd neemt Thomas ons mee door de investment case inzake AMG. De video is in het Engels. In this episode of Investor Talk, Nico Inberg and Albert Jellema from De Aandeelhouder welcome Thomas Swoboda, Global Head of Investor Relations at AMG Critical Materials.Over the course of more than an hour, Thomas takes us through the investment case for AMG. The video is in English.Tijdslijn/timeline:00:55 Intro03:00 Bitterfeld05:58 Unique portfolio of conflict free critical materials14:55 Technology breadth offers room for expansion17:10 Business segments20:27 Vanadium24:32 AMG Technologies31:01 Lithium45:43 Capex 48:55 Significant upside potential in Adj. Ebitda57:20 Experienced management team and Dr. Schimmelbusch01:00:28 Financial summary01:05:23 Net debt & Valuation01:07:22 New listing FrankfurtLatest Investor Presentation AMG: https://amg-nv.com/investors/presentations/?lang=nlSluit je aan bij De Aandeelhouder: https://www.deaandeelhouder.nl/premiumOp de hoogte blijven bij alles wat er gebeurd op de beurs? https://www.deaandeelhouder.nl/nieuws/ Bekijk hier onze andere kanalen: Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/ Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ #beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate

In deze nieuwe aflevering van CEO Talk is Evert Jan van Garderen onze gast. Evert Jan is CEO van Eurocommercial Properties, met 25 winkelcentra in vier landen (Zweden, Italië, België en Frankrijk).In deze video bespreken we de halfjaarcijfers van Eurocommercial en de verdere ontwikkelingen rond de winkelcentra. Hier vind je de analistenpresentatie van de halfjaarcijfers: https://www.eurocommercialproperties.com/financial/presentations-webcastsTijdslijn:00:00 Introductie02:15 35 jaar ECP04:20 Geen vastgoed in Nederland08:55 Italië springt eruit12:15 Remerchandising19:50 Avion in Zweden aangekocht25:33 Overzicht parameters H128:20 Groei retail sales per land en per sector33:00 Leegstand (vacancy) op 1%34:21 Huurcontracten zijn langetermijncontracten38:20 Financiële resultaten H141:15 Ontwikkeling direct resultaat43:05 Cash Flow43:50 Capital Markets Approach46:12 Schuld en rente50:50 Herfinancieringen52:51 35 jaar aan waardecreatie55:43 Total Return H157:27 Guidance 2026: €2.45-2.5059:15 Een vijfde land? Op de hoogte blijven bij alles wat er gebeurt op de beurs? https://www.deaandeelhouder.nl/nieuws/ Bekijk hier onze andere kanalen: Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/ Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ #beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate

n de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Marc Langeveld van Antaurus AI Tech Fund. Onderwerpen die aan bod komen zijn Nvidia,Salesforce, Besi, Vopak, Arcadis & nog veel meer!Meer weten over de mogelijkheden bij Antaurus? Klik dan op deze link: https://antaurus.nl/ Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/  Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:Website: deaandeelhouder.nl Twitter (X):  twitter.com/deaandeelhouderTikTok:  tiktok.com/@deaandeelhouderInstagram: instagram.com/deaandeelhouderFacebook: facebook.com/DeAandeelHouderLinkedIn: linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nlTijdslijn:00:00 Opening03:42 Verbazing van de week13:17 Antaurus AI Tech Fund16:10 Macro rondje19:24 Van Lanschot Kempen22:04 Vopak25:58 Nvidia36:41 Software: einde SaaS-apocalypse?47:09 Besi55:18 ArcadisOntvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:https://www.deaandeelhouder.nl/premium/Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Albert Jellema en Nico Inberg de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.


We beginnen met de dalende olieprijs en de mogelijke gevolgen daarvan voor de markt. Ook bespreken we de crack spread en de mogelijke crisis op de markt voor olieproducten.


Vervolgens kijken we naar het verval van de Japanse yen en wat dit kan betekenen voor de wereldwijde financiële markten. De carry trade komt onder spanning te staan en dat kan belangrijke gevolgen hebben voor beleggers.


Daarna bespreken Albert en Nico de ontwikkelingen binnen Big Tech, Nvidia en softwarebedrijven. Ook nemen we een kijkje in het ProBeleggen-portfolio van Albert Jellema.


Tot slot bespreken we TKH Groep en de mogelijke conglomeraatskorting, waarna we vooruitblikken op de belangrijkste gebeurtenissen en cijfers die nog op de beurskalender staan.


💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?

Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.

👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


📈 Wil je beleggen samen met de experts?

👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/


⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:

00:00 Opening

01:17 Vandaag op de agenda

03:28 Olieprijs omlaag?

05:18 Crack spread: olieproductencrisis

07:20 Wat betekent het verval van de Yen voor de wereldwijde markten?

08:45 De carry trade komt onder spanning

12:45 Big Tech, Nvidia & Software

15:22 ProBeleggen Portfolio Albert Jellema

17:47 TKH Groep: Conglomeraatskorting

20:30 Wat staat er nog op de kalender?


🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!


👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie of vragen achter in de comments!

Elke maand verzorgen beursanalisten Jordy Beuving en Jean-Paul van Oudheusden een uitgebreide update over technologie aandelen. In deze aflevering komen onder andere Nvidia, Meta, Amazon, Google, Microsoft, Marvell, Photonics & Software aan bod. Meer weten over het Antaurus AI Tech Fund? Ga dan naar: http://antaurus.nl/Benieuwd naar de portefeuilles van zowel Jordy als Jean-Paul? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/Bekijk de koop van de maand augustus 2026:https://www.deaandeelhouder.nl/columns/koop-van-de-maand-augustus-2026-39-koerspotentieel/Word lid van De Aandeelhouder om elke maand onze koop van de maand te ontvangen:https://www.deaandeelhouder.nl/premium/Tijdslijn:00:00 - 01:58 Opening01:58 - 05:43 Koersenoverzicht 202605:43 - 07:18 Hyperscalers vs Semi's07:18 - 14:59 Cloud: Google, Microsoft, Amazon14:59 - 21:00 Strijd om de chipmachine21:00 - 29:37 Apple & Meta (Non-Cloud Big Tech)29:37 - 31:13 Semiconductors31:13 - 38:30 Actueel: correctie chipaandelen voorbij?38:30 - 41:48 ProBeleggen Jordy, zelf ASMI gekocht41:48 - 47:57 Photonics & Power semi's: back to reality47:57 - 52:08 Memory: koersherstel - maar beleggers lijken voorzichtig52:08 - 56:09 Nvidia: prijzen AI-servers omhoog56:09 - 1:03:15 Nvidia cijfers: waar letten we op?1:03:15 - 1:05:47 Groeivooruitzichten steunt op positieve AI-thesis1:05:47 - 1:07:22 Software summer maakt inhaalslag1:07:22 - 1:10:05 Koersenbord software1:10:05 - 1:13:41 Software summer in volle gang1:13:41 - 1:15:47 Nieuwe koop van de maand - vorige koop1:15:47 - 1:19:53 Healthcare tech1:19:53 Kwartaalcijfers komende periodeOntvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangen Albert Jellema en Jean-Paul van Oudheusden diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Investment Manager Ronald Evers. Onderwerpen die aan bod komen zijn Adyen, Aegon, Kinepolis, ASR, Alfen & nog veel meer!Meer weten over de mogelijkheden bij Antaurus? Klik dan op deze link: https://antaurus.nl/ Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/ Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouderTikTok: https://www.tiktok.com/@deaandeelhouderInstagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/Tijdslijn:00:00:00 - Intro00:05:30 - Verbazing van de week00:10:10 - Hoogtevrees00:16:45 - Aegon00:19:15 - ASR00:25:33 - Adyen00:36:36 - Kinepolis00:39:30 - Shurgard00:48:15 - Nike00:49:15 - Moderna00:54:10 - Alfen00:56:10 - CWC01:02:20 - AfrondingOntvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:https://www.deaandeelhouder.nl/premium/Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.#beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate #investeren #kopen #verkopen #analyseren #Nico #Inberg #Jordy #Albert #DAH #Deaandeelhouder #Aandeelhouder #Degiro #Tips #beurskoers #Kopen #verkopen #degiro #analyseren #Aex #ETF #Tips #obligaties #S&P500 #opties #crypto#Tesla #JustEat #Takeaway #BasicFit #ING #Besi #NVIDIA #ASML #Aegon #Alibaba #Adyen #Shell #Philips #Asmi #NNgroup #ABNAmro #VanEck #Nio #Amazon #Apple #AMD #Intel #Microsoft #Google #Meta #LVMH #Goud #Bitcoin #grondstoffen #Alfen #Pharming #Galapagos #DSM #Ebusco #PostNL #Bam #Randstad #ASR #FlowTraders #TKH #Aalberts #Argenx #Netflix

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Albert Jellema en Jordy Beuving de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.We kijken naar het huidige beursmomentum en de bijbehorende risico's. Daarnaast bespreken we de omzetcijfers van Anthropic. Verder worden de cijfers van Baidu uitgelicht en blikken we kort vooruit naar het cijferseizoen.💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder📈 Wil je beleggen samen met de experts?👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:00:00 - 01:10 Introductie1:10 - 8:15 Beurs rond all time high8:15 - 13:00 AEX uitgelicht13:00 - 15:50 ProBeleggen Jordy16:30 - 22:20 Baidu cijfers uitgelicht22:00 - 28:25 Anthropic & AI28:25 - 30:00 Vooruitblik en outro 🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie/vragen achter in de comments!

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Albert Jellema diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Fernand de Boer van Degroof Petercam. Onderwerpen die aan bod komen zijn Adyen, Ahold Delhaize, Kinepolis, DSM, Heineken & nog veel meer!Meer weten over de mogelijkheden bij Antaurus? Klik dan op deze link: https://antaurus.nl/ Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/ Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouderTikTok: https://www.tiktok.com/@deaandeelhouderInstagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/Tijdslijn:00:00 - 7:10 Verbazing van de week7:10 - 11:42 Rente & Inflatie11:42 - 17:32 Ahold Delhaize17:32 - 22:50 Adyen22:50 - 28:26 Sligro28:26 - 31:11 ABN Amro31:11 - 38:40 Corbion38:40 - 41:40 DSM-Firmenich41:40 - 44:50 ForFarmers44:50 - 49:25 Heineken & AbInbev49:25 - 52:50 Kinepolis52:50 - 53:30 Software Rapport53:30 - 55:12 TKH55:12 FastnedOntvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:https://www.deaandeelhouder.nl/premium/Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Albert Jellema en Jordy Beuving de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.We kijken naar de ontwikkeling van het momentum in software aandelen en bespreken kort het software rapport. Verder worden de cijfers van onder andere ABN Amro, TKH en Intel besproken. Ook wordt er vast vooruitgeblikt op de cijfers van Adyen, Broadcom en Nvidia.💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder📈 Wil je beleggen samen met de experts?👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:00:00 - 01:10 Introductie1:10 - 6:30 Software Summer6:30 - 8:05 ABN Amro8:05 - 11:18 Intel11:18 - 15:00 Marc door de 300%15:00 - 16:00 TKH16:00 - 20:10 Adyen20:10 Vooruitblik cijfers Nvidia, Broadcom 🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie/vragen achter in de comments!#Beursupdate #Beleggen #Aandelen #Besi #Photonics #Wereldhave #CMcom #Cijferseizoen #MEXEM #ProBeleggen #Aandelenmarkt #Beursnieuws

Meer weten over de mogelijkheden bij Antaurus? Ga naar https://antaurus.nl/antaurus-ai-tech-fund/?_gl=1*1lh0f3s*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=CjwKCAjwj7HTBhBiEiwA8s35OuJnG8qnHXGoqBbYg4GfWVAOpVq3857OrK2mTAFUeF_zY-iDZxwOTBoCAbsQAvD_BwE&gbraid=0AAAAAqLybx-YzsIepUcy25K5W_UdQjCQC


In de wekelijkse podcast van De Aandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen.


Deze week verwelkomen wij Thijs Buitenhuis van Norbury Capital. Onderwerpen die aan bod komen zijn AMD, Ahold, Wolters Kluwer, SpaceX, Uber, ASMI, Microsoft & nog veel meer!


Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/


Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouder


Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/


Lid worden van ProBeleggen? Ga naar:

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/


Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/

Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok: https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/


Ontdek het fonds van Thijs Buitenhuis:

https://www.norburycapital.com/


Tijdslijn:

00:00 - 03:04 Opening

03:04 - 09:25 Verbazing van de week

09:25 - 11:10 Macro rondje

11:10 - 17:42 Healthy reset in techhoek + ProBeleggen Jordy

17:42 - 22:20 Fonds Thijs Buitenhuis (Norbury Capital)

22:20 - 25:12 Uber

25:12 - 26:55 Ahold Delhaize

26:55 - 29:30 Wolters Kluwer

29:30 - 30:52 ForFarmers

30:52 - 31:58 SBM Offshore

31:58 - 35:30 AMD

35:30 - 37:04 Palantir

37:04 - 40:07 Zegona

40:07 - 42:14 Lumibird

42:14 - 45:20 OCI

45:20 - 46:56 Sherwin-Williams

46:56 - 49:30 Arista Networks

49:30 - 50:53 Microsoft

50:53 - 52:03 UMG

52:03 - 57:29 Arcadis

57:29 - 1:01:30 Corbion

1:01:30 Nvidia


Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/


Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.

Meer weten over de mogelijkheden bij Antaurus? Ga naar https://antaurus.nl/antaurus-ai-tech-fund/?_gl=1*1lh0f3s*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=CjwKCAjwj7HTBhBiEiwA8s35OuJnG8qnHXGoqBbYg4GfWVAOpVq3857OrK2mTAFUeF_zY-iDZxwOTBoCAbsQAvD_BwE&gbraid=0AAAAAqLybx-YzsIepUcy25K5W_UdQjCQC

In de wekelijkse podcast van De Aandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen.

Deze week verwelkomen wij Thijs Buitenhuis van Norbury Capital. Onderwerpen die aan bod komen zijn AMD, Ahold, Wolters Kluwer, SpaceX, Uber, ASMI, Microsoft & nog veel meer! Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouderNu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/ Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouderTikTok: https://www.tiktok.com/@deaandeelhouderInstagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/Ontdek het fonds van Thijs Buitenhuis:https://www.norburycapital.com/Tijdslijn:00:00 - 03:04 Opening03:04 - 09:25 Verbazing van de week09:25 - 11:10 Macro rondje11:10 - 17:42 Healthy reset in techhoek + ProBeleggen Jordy17:42 - 22:20 Fonds Thijs Buitenhuis (Norbury Capital)22:20 - 25:12 Uber25:12 - 26:55 Ahold Delhaize26:55 - 29:30 Wolters Kluwer29:30 - 30:52 ForFarmers30:52 - 31:58 SBM Offshore31:58 - 35:30 AMD35:30 - 37:04 Palantir37:04 - 40:07 Zegona40:07 - 42:14 Lumibird42:14 - 45:20 OCI45:20 - 46:56 Sherwin-Williams46:56 - 49:30 Arista Networks49:30 - 50:53 Microsoft50:53 - 52:03 UMG52:03 - 57:29 Arcadis57:29 - 1:01:30 Corbion1:01:30 NvidiaOntvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:https://www.deaandeelhouder.nl/premium/Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.#beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate #investeren #kopen #verkopen #analyseren #Nico #Inberg #Jordy #Albert #DAH #Deaandeelhouder #Aandeelhouder #Degiro #Tips #beurskoers #Kopen #verkopen #degiro #analyseren #Aex #ETF #Tips #obligaties #S&P500 #opties #crypto#Tesla #JustEat #Takeaway #BasicFit #ING #Besi #NVIDIA #ASML #Aegon #Alibaba #Adyen #Shell #Philips #Asmi #NNgroup #ABNAmro #VanEck #Nio #Amazon #Apple #AMD #Intel #Microsoft #Google #Meta #LVMH #Goud #Bitcoin #grondstoffen #Alfen #Pharming #Galapagos #DSM #Ebusco #PostNL #Bam #Randstad #ASR #FlowTraders #TKH #Aalberts #Argenx #Netflix

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Nico Inberg en Jordy Beuving de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.


We beginnen met een algemene blik naar de beurs, gevolgd door de comeback van hyperscales & big tech. Hierna kijken we naar de AEX die door de 1100 punten schiet. Na de reclame blikken we terug op de afgelopen PostNL cijfers, kijken we naar Jordy's rendement bij ProBeleggen en kijken we naar de Palantir cijfers.


💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?

Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.

👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


📈 Wil je beleggen samen met de experts?

👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/


⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:

00:00 - 01:48 Opening

01:48 - 07:37 Beurs algemeen

07:37 - 11:40 Comeback hyperscalers & Big Tech

11:40 - 13:50 AEX boven de 1100 punten

13:50 - 16:54 PostNL cijfers

16:54 - 19:47 ProBeleggen portfolio Jordy

19:47 - Palantir cijfers

🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!

👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie/vragen achter in de comments!


#Beursupdate #Beleggen #Aandelen #Besi #Photonics #Wereldhave #CMcom #Cijferseizoen #MEXEM #ProBeleggen #Aandelenmarkt #Beursnieuws

Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouder


Meer info over de mogelijkheden bij Kraken? Ga naar:

https://www.kraken.com/nl-nl/


Boek Buffett & Co bestellen? https://www.borgerhoff-lamberigts.be/shop/boeken/buffett-co

Kortingscode: AANDEELHOUDER


Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/


Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/


Lid worden van ProBeleggen? Ga naar:

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/


In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Geert Campaert van ProBeleggen. Onderwerpen die aan bod komen zijn Shell, ING, Pharming, Microsoft, ASMI & nog veel meer!


Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/

Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok: https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/



Tijdslijn:

00:00 - 02:28 Opening

02:28 - 05:30 Verbazing van de week

05:30 - 08:45 Macro rondje

08:45 - 16:05 ASMI, ProBeleggen Geert, ASML

16:05 - 20:05 ING

20:05 - 28:13 ProBeleggen Geert

28:13 - 30:40 ProBeleggen Jean-Paul

30:40 - 34:25 Shell

34:25 - 35:42 Philips

35:42 - 38:05 Luxe sector (Hermès, LVMH, L’Oréal)

38:05 - 40:02 AVS

40:02 - 41:07 Barco

41:07 - 43:19 Sofina

43:19 - 47:10 Unilever

47:10 - 50:23 Kinepolis

50:23 Meta


Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/


Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.


#beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate #investeren #kopen #verkopen #analyseren #Nico #Inberg #Jordy #Albert #DAH #Deaandeelhouder #Aandeelhouder #Degiro #Tips #beurskoers #Kopen #verkopen #degiro #analyseren #Aex #ETF #Tips #obligaties #S&P500 #opties #crypto


#Tesla #JustEat #Takeaway #BasicFit #ING #Besi #NVIDIA #ASML #Aegon #Alibaba #Adyen #Shell #Philips #Asmi #NNgroup #ABNAmro #VanEck #Nio #Amazon #Apple #AMD #Intel #Microsoft #Google #Meta #LVMH #Goud #Bitcoin #grondstoffen #Alfen #Pharming #Galapagos #DSM #Ebusco #PostNL #Bam #Randstad #ASR #FlowTraders #TKH #Aalberts #Argenx #Netflix


Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Nico Inberg en Jordy Beuving de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.


We kijken uitgebreid naar de rotatie van de semiconductor naar de softwareaandelen. Bovendien besteden we aandacht aan Philips, Unilever, Jordy's ProBeleggen portefeuille. Daarnaast blikken we vooruit op het komende cijferseizoen.


💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?

Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.

👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


📈 Wil je beleggen samen met de experts?

👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/


⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:

00:00 - 01:26 Opening

01:26 - 07:23 Rotatie: Semi's naar software

07:23 - 15:35 ASML: Paniek na China 'nieuws'

15:35 - 18:27 Philips: -10% na zwakke orders

18:27 - 21:08 Unilever: Sterke groei

21:08 - 22:05 ProBeleggen Portfolio Jordy

22:05 Vooruitblik cijferseizoen

🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!

👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie/vragen achter in de comments!


#Beursupdate #Beleggen #Aandelen #Besi #Photonics #Wereldhave #CMcom #Cijferseizoen #MEXEM #ProBeleggen #Aandelenmarkt #Beursnieuws

Aandelenexpert Stefaan Casteleyn komt ons weer bijpraten over de stand van zaken bij de Belgische aandelen.


Na een inleiding over de macro-economische omstandigheden bespreken we met Stefaan zes Belgische aandelen uit zijn ProBeleggen portefeuille.


00:00 - 16:14 Macrorondje

16:14 - 18:19 Portefeuille ProBeleggen Stefaan

18:19 - 22:55 X-FAB

22:55 - 28:01 IBA

28:01 - 32:46 Umicore

32:46 - 38:34 Tubize

38:34 - 41:35 Sipef

41:35 - 44:05 D'ieteren

44:05 - DEME


Bekijk hier onze andere kanalen:

Facebook: https:/www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https:/www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/

Twitter (X): https:/twitter.com/deaandeelhouder

Website: https:/www.deaandeelhouder.nl/


#beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate

Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouder

Meer info over de mogelijkheden bij Kraken? Ga naar:

https://www.kraken.com/nl-nl/ 

Boek Buffett & Co bestellen? https://www.borgerhoff-lamberigts.be/shop/boeken/buffett-co

Kortingscode: AANDEELHOUDER

Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: 

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ 

Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/

Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: 

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/  

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Jean-Paul van Oudheusden van ProBeleggen. Onderwerpen die aan bod komen zijn Besi, ServiceNow, Relx, Alphabet, Tesla & nog veel meer! 

Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ 

Twitter (X):  https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok:  https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/


Tijdslijn:

00:00 - 02:22 Opening

02:22 - 04:48 Verbazing van de week

04:48 - 08:17 Macro rondje

08:17 - 13:13 Alphabet

13:13 - 17:46 Besi

17:46 - 19:01 Prosus

19:01 - 27:18 Tesla

27:18 - 33:00 ProBeleggen portfolio’s Jordy en Jean-Paul

33:00 - 35:08 Relx

35:08 - 39:32 ServiceNow

39:32 - 45:34 Super Micro Computers

45:34 - 47:23 Olieprijs & TotalEnergies

47:23 - 49:58 Randstad

49:58 - 51:58 KPN

51:58 Airbus

Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/

Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.


In deze video ontvangt Nico Inberg van De Aandeelhouder het management van CM.com; CEO Jeroen van Glabbeek en CFO Geert Beullens.


Met Jeroen en Geert praat Nico over verleden, heden en de toekomst van CM.com. Uiteraard komen aan bod de halfjaarcijfers , het HALO-platform, het nieuwe Customer Context Platform en de benoeming tot Premier Partner bij Meta.


De halfjaarcijfers kun je hier vinden:

https://www.cm.com/investor-relations/financial-publications/h1-2026-results/


Tijdslijn met onderwerpen:


00:00 - 00:38 Opening

00:38 - 02:53 Introductie Jeroen en Geert

02:53 - 12:28 Cijfers Q2 & H1

12:28 - 14:57 Outlook

14:57 - 23:53 Historie

23:53 - 35:00 Platform van CM.com

35:00 - 37:44 Evenementen (formule 1, musea, sportclubs)

37:44 - 40:40 Go-to-market channels (direct sales, partnering, online)

40:40 - 43:55 Conversation mining

43:55 - 49:15 Ask Halo

49:15 SMS vs RCS


Meer weten over HALO en over CM? Ga naar https://www.cm.com/nl-nl/halo/

Meer weten over CXP: https://www.cm.com/customer-context-platform/


Sluit je aan bij De Aandeelhouder: https://www.deaandeelhouder.nl/premium


Bekijk hier onze andere kanalen:

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/

Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/


#beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate #halo #cm #conversationalcommerce

Welkom bij een nieuwe Beursupdate van De Aandeelhouder! In deze video bespreken Nico Inberg en Jordy Beuving de belangrijkste ontwikkelingen op de financiële markten.


We kijken uitgebreid naar de minicorrectie in de halfgeleidersector (semi’s), de terugval bij Photonics, en de laatste ontwikkelingen rondom Wereldhave en CM.com. Daarnaast blikken we vooruit op het komende cijferseizoen en bespreken we de invloed van de geopolitieke spanningen (Iran/olie) en de techsector op de beurs.


💡 Slim en voordelig beleggen via MEXEM?

Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.

👉 Ontdek MEXEM: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


📈 Wil je beleggen samen met de experts?

👉 Ontdek ProBeleggen: https://www.probeleggen.nl/


⏱️ TIMESTAMPS / HOOFDSTUKKEN:

00:00 - Opening

01:15 - Minicorrectie Semi's & terugval Photonics (o.a. Besi)

09:15 - Beurs twijfelt: Iran, Olieprijs & Tech

12:35 - Analyse Wereldhave

15:19 - Analyse CM.com

16:47 - Vooruitblik Cijferseizoen


🔔 Abonneer je op ons kanaal en mis geen enkele beursupdate, aandelenanalyse of marktvisie!

👍 Vond je deze video nuttig? Geef een thumbs up en laat je reactie/vragen achter in de comments!


#Beursupdate #Beleggen #Aandelen #Besi #Photonics #Wereldhave #CMcom #Cijferseizoen #MEXEM #ProBeleggen #Aandelenmarkt #Beursnieuws

In deze nieuwe aflevering van CEO Talk is CEO Matthijs Storm van Wereldhave onze gast. Met Matthijs praten we onder andere over de halfjaarcijfers, dividendrendement en de schuldgraad.


Bekijk hier de half-year results 2026:

https://www.wereldhave.com/news/wereldhave-h1-2026-results


Hieronder vind je een tijdslijn met onderwerpen:


00:00 - 02:36 Opening

02:36 - 06:20 Highlights H1 2026

06:20 - 08:00 Winkelverkopen

08:00 - 09:43 Dividendrendement

09:43 - 11:28 Acquisities / overnames

11:28 - 13:26 Other income progress H1 2026

13:26 - 18:03 Schuldgraad

18:03 Managementagenda


Meer over Wereldhave weten? Hier lees je de laatste Investor presentation:

https://www.wereldhave.com/investor-relations/presentations


Sluit je aan bij DeAandeelhouder: https://www.deaandeelhouder.nl/premium


Bekijk hier onze andere kanalen:

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/

Twitter (X): https://twitter.com/deaandeelhouder

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/


#beursnieuws #beleggen #aandelen #aex #beursupdate #vastgoed #wereldhave #storm

Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouder

Meer info over de mogelijkheden bij Kraken? Ga naar:

https://www.kraken.com/nl-nl/ 

Boek Buffett & Co bestellen? https://www.borgerhoff-lamberigts.be/shop/boeken/buffett-co

Kortingscode: AANDEELHOUDER

Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: 

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ 

Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/

Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: 

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/  

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Marc Langeveld van Antaurus Capital Management. Onderwerpen die aan bod komen zijn ASML, TSMC, TomTom, AkzoNobel, Vopak, TKH & nog veel meer! 

Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ 

Twitter (X):  https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok:  https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/


Tijdslijn:

00:00 - 02:43 Opening

02:43 - 09:56 Verbazing van de week

09:56 - 21:05 ASML

21:05 - 22:55 TSMC22:55 - 27:02 TomTom

27:02 - 28:50 NSI

28:50 - 30:58 Vopak

30:58 - 34:09 Goldman Sachs

34:09 - 37:10 ProBeleggen nieuwe website

37:10 - 39:40 Geheugenchips & Photonics

39:40 - 41:17 Nedap

41:17 - 44:22 TKH

44:22 - 47:45 AkzoNobel

47:45 - 51:10 Adyen, Stripe, PayPal

51:10 - 53:20 Goud & Zilver

53:20 Antaurus fund


Hoe werkt ProBeleggen? Rondleiding door de login-omgeving
https://youtu.be/L_uMXaZzg3g

In deze nieuwe aflevering van de podcast bespreken beursexperts Albert Jellema en Jordy Beuving de meest opvallende bewegingen op de financiële markten.


We beleven momenteel een flinke 'big rotation' op de beurs. Wat betekent dit voor jouw portefeuille? Daarnaast duiken de heren diep in de techsector met updates over de kwartaalcijfers van ASML, de ontwikkelingen bij chipgigant SK Hynix, de 'software summer', en de impact van de winstwaarschuwing van IBM. Ook Nederlandse favorieten zoals IMCD, SBM Offshore, Meta en het hernieuwde overnamebod op AkzoNobel passeren de revue.


🎧 Wat bespreken we in deze aflevering?

De Grote Rotatie: Waarom stroomt er geld weg uit tech en waar gaat het naartoe?

Tech & Chips: De harde realiteit achter de cijfers van ASML en de kansen bij SK Hynix en Meta.

Winstwaarschuwingen & Overnames: Paniek rondom IBM en een nieuw hoofdstuk in de overnamestrijd rond AkzoNobel.

Lokale kansen: Blik op dividend- en groeiaandelen zoals IMCD en SBM Offshore.


⏱️ Timestamps

00:00 - 01:22 Opening & de algehele marktstemming

01:22 - 08:07 Paniek op de beurs na de winstwaarschuwing van IBM

08:07 - 10:56 Speelt er weer een overnamebod op AkzoNobel?

10:56 - 13:21 Duurzaam impact beleggen met Lendahand

13:21 - 22:37 Diepgaande analyse: De kwartaalcijfers van ASML

22:37 - Einde Vooruitblik op het komende cijferseizoen (Meta, SK Hynix, SBM Offshore & IMCD)


💼 Partners & Aanbiedingen

Slim beleggen met MEXEM

Krijg toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, uitzonderlijk lage kosten en de uiterst betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.

👉 Ontdek MEXEM hier: lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


Social impact met Lendahand

Beleg in ondernemers in opkomende markten. Gebruik de code 'AANDEELHOUDER500' voor een unieke garantie op je eerste 500 euro inleg.

👉 Start direct: lendahand.com/nl-NL


Disclaimer: Beleggen brengt risico's met zich mee. Je kunt (een deel van) je inleg verliezen. Dit is geen financieel advies.

Elke maand verzorgen beursanalisten Jordy Beuving en Jean-Paul van Oudheusden een uitgebreide update over technologie aandelen. In deze aflevering komen onder andere Meta, Microsoft, SK Hynix, ASML, ServiceNow, SAP, Micron, Terafab & OpenAI aan bod.


Meer weten over het Antaurus AI Tech Fund? Ga dan naar: http://antaurus.nl/


Benieuwd naar de portefeuilles van zowel Jordy als Jean-Paul? Ga naar: https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/


Bekijk de koop van de maand juli 2026:

https://www.deaandeelhouder.nl/columns/koop-van-de-maand-juli-2026-55-koerspotentieel/

Word lid van De Aandeelhouder om elke maand onze koop van de maand te ontvangen:https://www.deaandeelhouder.nl/premium/

Tijdslijn:

00:00 - 01:35 Opening

01:35 - 04:25 Hyperscalers vs semi's

04:25 - 05:07 Bigtech / hyperscalers

05:07 - 07:20 Investeringsgolf richting 1 trillion?

07:20 - 07:38 Beleggers twijfelen aan Meta & Microsoft

07:38 - 14:00 Meta zet in op clouddivisie

14:00 - 17:02 Zuckerberg gaat strijd aan met Anthropic & OpenAI

17:02 - 22:41 Apple klaagt OpenAI aan voor diefstal

22:41 - 23:43 Is de tijd rijp voor massa-adoptie van stemherkenning?

23:43 - 25:38 Koop van de maand

25:38 - 29:33 Wie bouwt het toekomstige workflowsysteem voor de zakeijke markt?

29:33 - 33:57 Ogen gericht op Agentic AI

33:57 - 37:50 China Tech: Tencent AI Agents in schijnwerpers

37:50 - 39:53 Tokengebruik zal exponentieel blijven groeien

39:53 - 41:20 Impact voor big tech, software én semi's

41:20 - 41:56 Semiconductors

41:56 - 45:39 Hyperscalers vs semi's

45:39 - 51:16 Chipmachinemarkt prognoses verder omhoog

51:16 - 56:41 Terafab: kerst op de taart?

56:41 - 59:12 Quantom computing: kans op een 'bloom Energy Effect'?

59:12 -1:01:20 ProBeleggen Jordy

1:01:20 - Koop van de maand


Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent: https://www.deaandeelhouder.nl/premium/

Meer weten over de mogelijkheden bij Saxo Bank? Klik dan op deze link: https://refer.saxo/DeAandeelHouder

Meer info over de mogelijkheden bij Kraken? Ga naar:

https://www.kraken.com/nl-nl/ 

Boek Buffett & Co bestellen? https://www.borgerhoff-lamberigts.be/shop/boeken/buffett-co

Kortingscode: AANDEELHOUDER

Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: 

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ 

Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/

Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: 

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/  

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Simon van Veen van ProBeleggen. Onderwerpen die aan bod komen zijn ASML, Wolters Kluwer, Shell, Fugro, Samsung, DSM-Firmenich & nog veel meer! 

Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ 

Twitter (X):  https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok:  https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/

Tijdslijn:

00:00 - 04:32 Opening

04:32 - 11:42 Verbazing van de week

11:42 - 24:40 Samsung

24:40 - 28:20 ASML

28:20 - 33:30 ProBeleggen Simon + Fugro

33:30 - 35:10 DSM-Firmenich

35:10 - 41:55 Wolters Kluwer

41:55 - 46:55 Novo Nordisk

46:55 - 49:45 Tomra

49:45 - 54:23 Shell, olieprijs, Vopak

54:23 - 56:20 TKH

56:20 - 58:27 Innit

58:27 - 59:50 Bloomsbury

59:50 ProBeleggen website update

Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/

Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.


In deze video worden de volgende onderwerpen besproken door Nico Inberg en Jordy Beuving: big rotation, SK Hynix, IMCD, Meta, Software summer, SBM Offsore.


Beleg slim met MEXEM: toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.


Ontdek Mexem: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


Timestamps:

00:00 - 02:29 Opening

02:29 - 08:30 Big rotation

08:30 - 14:00 SK Hynix

14:00 - 16:00 IMCD: Industrie trekt aan

16:00 - 20:06 Meta

20:06 - 23:55 Software summer?

23:55 - SBM Offshore

Ontdek Trade Republic: https://traderepublic.com/nl-nl/web-terminal?adjust_referrer=adjust_reftag=chafICbZfcYjg&utm_campaign=NL_COO_DEAANDEELHOUDER_INTEREST_ELEVATED&utm_content=Youtube&utm_medium=INFL&utm_source=DEAANDEELHOUDERMeer info over de mogelijkheden bij Kraken? Ga naar:

https://www.kraken.com/nl-nl/ 

In de wekelijkse podcast van DeAandeelhouder ontvangt Nico Inberg diverse experts uit de financiële wereld om te praten over de beurs, beleggen en aandelen. Deze week verwelkomen wij Erik Mauritz van Trade Republic. Onderwerpen die aan bod komen zijn Sif, Meta, Nike, Rheinmetall, Apple, OpenAI & nog veel meer! 


Lid worden van de aandeelhouder? Ga naar: 

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/ 

Nu lid worden van DeAandeelhouder Pro? Ga naar:

https://www.deaandeelhouder.nl/login/?redirect_to=https://www.deaandeelhouder.nl/mijn-account/pro/

Lid worden van ProBeleggen? Ga naar: 

https://www.probeleggen.nl/aanmelden/registreren/  

Boek Buffett & Co bestellen? https://www.borgerhoff-lamberigts.be/shop/boeken/buffett-co⁠

Kortingscode: AANDEELHOUDER


Volg DeAandeelhouder op andere kanalen:

Website: https://www.deaandeelhouder.nl/ 

Twitter (X):  https://twitter.com/deaandeelhouder

TikTok:  https://www.tiktok.com/@deaandeelhouder

Instagram: https://www.instagram.com/deaandeelhouder/

Facebook: https://www.facebook.com/DeAandeelHouder/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/de-aandeelhouder-nl/

Ontdekt Trade Repubic;
https://traderepublic.com/nl-nl/rente?adjust_referrer=adjust_reftag=csjHR1TDkr2Pb&utm_campaign=NL_COO_DEAANDEELHOUDER_INTEREST_ELEVATED&utm_content=Youtube&utm_medium=INFL&utm_source=DEAANDEELHOUDER


Tijdslijn:

00:00 - 01:53 Opening

01:53 - 05:58 Verbazing van de week

05:58 - 08:50 Wolters Kluwer

08:50 - 10:20 Software vs hardware

10:20 - 14:18 Terugblik H1

14:18 - 18:45 OpenAI

16:00 - 18:45 Nederland - Marokko

18:45 - 21:55 Macro - payroll

21:55 - 24:49 Apple

24:49 - 29:18 Sif

29:18 - 31:37 Waar handelt men in bij Trade Republic + nieuw handelsplatform

31:37 - 32:50 Goud

32:50 - 33:50 Meta

33:50 - 39:08 Axon

39:08 - 44:40 OCI

44:40 - 48:58 Nike

48:58 - 51:28 Basic-fit

51:28 - 54:58 Rheinmetall

54:58 - Vooruitblik H2

Ontvang al onze exclusieve analyses, video's en beurscontent:

https://www.deaandeelhouder.nl/premium/

Met een premium abonnement krijgt u wekelijks exclusieve video's en uitleg over potentieel koopwaardige aandelen, regelmatig artikelen met tips om op een verstandige manier met uw geld om te gaan, verder krijgt u tweewekelijks toegang tot de chatsessie met Nico Inberg en als klap op de vuurpijl krijgt u iedere zaterdag ons online magazine. Een kleine investering, voor een veel mooier rendement.


In deze video worden de volgende onderwerpen besproken door Albert Jellema en Jordy Beuving: Prosus, Japanse Yen, Tencent, Baidu, kooptip, ASML deze week.


Beleg slim met MEXEM: toegang tot aandelen, ETF's, opties en meer op 170+ beurzen wereldwijd. Profiteer van 2 gratis ETF-transacties per maand, lage kosten en de betrouwbare infrastructuur van Interactive Brokers.


Ontdek Mexem: https://www.lp2.mexem.com/de-aandeelhouder


Tijdslijn:

00:00 - 01:52 Opening

01:52 - 08:05 Jaarcijfers Prosus

08:05 - 11:25 Japanse Yen

11:25 - 18:10 Baidu chipdivisie IPO in aantocht

18:10 - 24:23 Terugblikken op kooptip van mei 2026

24:23 - ASML


#beurs #deaandeelhouder #beleggen #investing #tech

Gerelateerde podcasts

Alle podcasts A-Z
Ontvang onze luistertips

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.