Home | Podcast
Podcast Luisteren (PodNL)

De Teen van Uchebo

Geef deze podcast je waardering

Podcast van Omroep Venlo over alles wat er gebeurt bij VVV, binnen en buiten het veld.

VVV begon de competitie onder toeziend oog van ruim 6.300 supporters. Ook al stond de Koelclub na het laatste fluitsignaal met lege handen, de slotfase was memorabel en liet zien dat de ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen vechtlust in zich heeft. Wat kunnen we dit seizoen van VVV verwachten? En hoe sterk is de huidige selectie van de Venlonaren? Dat en meer in de nieuwe podcastaflevering.

Terwijl er nog een aantal KKD-clubs actief zijn in de play-offs, kan bij VVV de focus al op volgend seizoen. Dean Zandbergen en Luuk Verheij zien we dan ook weer in De Koel verschijnen. Samen met de twee spelers blikken we terug op het afgelopen seizoen en bespreken we hun ambities voor komend seizoen.

VVV mag dan sportief gezien klaar zijn, saai was het de afgelopen weken zeker niet in De Koel. Met de komst van de nieuwe Duitse investeringsgroep, het vertrek van de technisch directeur en de onzekere positie van de trainer is er genoeg te bespreken in de staart van het seizoen.

Het laatste sprankje hoop op een plekje in de nacompetitie is bij vrijwel iedere supporter verdwenen. VVV hoopte zo lang mogelijk mee te doen om een plekje in de play-offs, maar is eerder afgehaakt dan gehoopt. Waar is het dit seizoen mis gegaan?

VVV heeft nog negen wedstrijden om een plekje in de play-offs te bemachtigen. Hoe realistisch is dat streven? En aandacht voor de situatie van oud-VVV'ers in voetballand buiten Venlo.

Het is nog altijd wachten op de eerste overwinning in het nieuwe kalenderjaar. En dat terwijl VVV aanvallend daadkrachtiger lijkt dan voor de winterstop. We blikken vooruit op de tweede seizoenshelft en praten ook over het succes van oude bekende Jay Driessen, De Kraal en het naderend nieuws over de nieuwe investeerder.

De winterstop zit erop en dus kunnen we ons weer klaarmaken voor VVV in actie. Tegelijkertijd komt er ergens de komende maanden duidelijkheid over de nieuwe investeerder van de Koelclub. Algemeen directeur Guus Pennings praat ons uitgebreid bij.

Het nieuws dat John Lammers vertrok bij VVV kwam als donderslag bij heldere hemel. We blikken terug op zijn periode in Venlo, denken na over zijn opvolger en nemen de selectie waar die nieuwe trainer mee moet werken onder de loep.

Na een vruchtbare voorbereiding staat VVV lijkt VVV klaar voor de start van de competitie. Wat mogen we verwachten van komend seizoen?

De ruime overwinning tegen Helmond Sport in een flink gevulde Koel doet de VVV-spelers goed. Zeker spelers uit de regio, zoals Naïm Matoug en Simon Janssen. Laatstgenoemde is bezig aan zijn laatste paar wedstrijden bij VVV.

Sportief gezien valt er dit seizoen niets meer te halen voor VVV. Reden genoeg om er alles aan te doen het publiek in het restant van het seizoen te vermaken. Afgelopen wedstrijd tegen Eindhoven was wat dat betreft wellicht een prima voorbode.

Waar er in de vorige aflevering nog werd gehoopt op een spannend einde van de derde periode, zijn we inmiddels twee wedstrijden, één afgelaste wedstrijd en nul doelpunten verder. En dus staan we weer met beide benen op de grond.

Even was het vrezen dat VVV de goede flow kwijt zou raken in de winterstop, maar niets is minder waar gebleken. Na een klinkende zege tegen Vitesse en de overwinning in eigen huis tegen Telstar werd gisteravond ook Jong PSV verslagen. Het feit dat het woord play-offs valt in deze aflevering laat maar weer zien hoe onvoorspelbaar voetbal is.

Net nu VVV drie wedstrijden niet verloren heeft, is de winterstop een feit. Een perfect moment om in de jubileumaflevering van De Teen van Uchebo terug te blikken op de eerste seizoenshelft.

Prima voetballen, maar na 90 minuten uiteindelijk wel met lege handen staan. Het is voor VVV dit seizoen een bekend verhaal. Ook al krijgen de Venlonaren iedere wedstrijd kansen om het tij te keren, telkens valt het de verkeerde kant op. Het maakt de support van de fans extra bijzonder.


VVV weet eindelijk weer wat winnen is. De drie punten tegen Jong Ajax werden op een atypische manier over de streep getrokken, namelijk met iets behoudender voetbal. Maar moet VVV dat compact spel nu aanhouden, of komende wedstrijd toch weer op de aanval spelen? Dat en nog veel meer in de nieuwe Teen!

VVV zit nog altijd in een moeilijke fase. Niet alleen ging de ploeg van trainer John Lammers onderuit, ook zagen we het centraal duo uitvallen na een blessure en een donkerrode kaart.

Dat VVV de afgelopen twee wedstrijden niet in beste doen was, is een understatement. In de nieuwe Teen bespreken we de nodige verbeterpunten en hebben we het over tal van geelzwarte randzaken.

VVV is inmiddels alweer twee wedstrijden onderweg in de Keuken Kampioen Divisie. In de nieuwe Teen nemen we de selectie van trainer John Lammers onder de loep en bespreken we de kansen van de Koelclub dit seizoen.

Hij kreeg in Venlo de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer. Die gok van VVV pakte goed uit: het eerste seizoen schopte Rick Kruys het mijn zijn ploeg tot de halve finale van de play-offs. Een week later stond de club in brand, maar de Utrechter bleef. In de nieuwste Teen van Uchebo blikt hij terug op zijn twee jaar bij VVV.

Na twee teleurstellende wedstrijden tegen Jong AZ en Den Bosch is VVV klaar dit seizoen. Lang was er de hoop op play-offs, maar dat kan de ploeg van Rick Kruys vergeten. Harry Lucker, Jannes Titulaer, Ger van Rosmalen, en Ralf Vercoulen bespreken de ontwikkelingen in De Koel.

'Nieuwe energie', zo stelt de nieuwe voorzitter van de Raad van Commissarissen van VVV. Wat nog moet volgen is een opvolger voor interim-directeur Ruud Timmermans. Anders gezegd, genoeg om over te praten in de nieuwe Teen van Uchebo.

Gerelateerde podcasts

Alle podcasts A-Z
Ontvang onze luistertips

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.