Home | Podcast
Podcast Luisteren (PodNL)

PZC Voetbal Podcast

Geef deze podcast je waardering

De sportverslaggevers van de PZC blikken elke maandag terug op het afgelopen voetbalweekeinde, vaak met een gast uit het Zeeuwse voetbal aan tafel. De gesprekken zijn als podcast te beluisteren via www.pzc.nl/sport en de verschillende podcastkanalen. Abonneren is gratis en zodra er een nieuwe aflevering online staat krijg je een melding.

In de laatste PZC Voetbal Podcast van dit seizoen zijn twee jonge Feyenoorders te gast. Stenn de Mol en Kelvin Neijenhuis werden dit seizoen landskampioen met de oudste jeugd van de Rotterdamse club en hopen in de komende jaren door te breken.

Net als zoveel Nederlanders zaten ook De Mol en Neijenhuis in de nacht van maandag op dinsdag voor de televisie, om te zien hoe Nederland het ervan af zou brengen tegen Marokko. Ook de twee talenten hebben de uitschakeling na strafschoppen als bijzonder teleurstellend ervaren.

Aan tafel in Middelburg vertellen ze over de spelers naar wie ze dit WK graag kijken, laten ze hun licht schijnen over de verrichtingen van Jan Paul van Hecke en leggen ze uit dat ze verrast waren door de systeemwissel van bondscoach Ronald Koeman. Al maken ze dat bij Feyenoord ook wel eens mee, bijvoorbeeld als een overwinning over de streep moet worden getrokken.

Doelman De Mol en aanvaller Neijenhuis kwamen al op jonge leeftijd in de jeugdopleiding van de Rotterdamse club terecht. Hebben ze daardoor een andere jeugd gehad? „Ik heb altijd geprobeerd - en nog steeds - om het contact met mijn vrienden goed te houden”, vertelt De Mol. Neijenhuis: „Ik heb wel eens een kinderfeestje moeten laten schieten. Maar dat hoort erbij.”

Ze hebben het als een voordeel ervaren dat ze gewoon thuis konden blijven wonen en heen en weer konden reizen. Het tweetal start komend weekend met Feyenoord onder 21 met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De doelstelling is duidelijk: zoveel mogelijk spelen, proberen om met de beloften voor het kampioenschap te gaan én minuten maken in de Youth League.

Het gaat ook nog even over de strafschoppenreeks van Oranje. De Mol keek vooral gespannen toe en staat volgens Neijenhuis wel bekend als een penaltykiller. De spits zelf had tegen Marokko zeker een strafschop willen nemen, als hij één van de spelers in de middencirkel was geweest. „De eerste”, zegt hij, „want ik denk dat je als spits je team altijd goed moet laten beginnen.”

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Omdat de beoogde gast, die voor jeugdteams van Nederland én Curaçao speelde, zich ziek moest afmelden, nemen Barry van der Hooft en Jan Dagevos weer allerlei zaken met z'n tweeën door. Natuurlijk gaat het over het WK voetbal, waar Godfried Roemeratoe als invaller zijn eerste minuten maakte en Jan Paul van Hecke met Oranje van Zweden won.

Zijn transfer van Brighton naar Tottenham Hotspur laat de kassa ook bij JVOZ en Goes rinkelen. Maar wat zouden die clubs met hun zak geld moeten doen? Tijdens het bespreken van het WK gaat het ook over de Belgen, die tegen Iran opnieuw teleurstelden.

Verder blijft de voorzitter van Kloetinge toch nog een jaar aan, is de zoektocht van die club naar een nieuwe trainer nog niet ten einde, begint Goes maandagavond aan het eerste deel van de voorbereiding en is de selectie van Hoek zo goed als compleet. Tenslotte moet het ook nog gaan over de opvallende transfer van een keepster en geeft Jan antwoord op de vraag of hij donderdagnacht wakker gaat blijven voor Nederland-Tunesië.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Natuurlijk gaat het in aflevering 42 van de PZC Voetbal Podcast over het WK-debuut van Jan Paul van Hecke. De international uit Arnemuiden kreeg tijdens het duel met Japan al snel een schoen vol in zijn gezicht, maar met een blauwe oogkas speelde hij de openingswedstrijd van Oranje in Dallas gewoon uit.

Van Hecke speelde een prima wedstrijd, al was dat niet terug te zien in de cijfers die verschillende media uitdeelden. Barry van der Hooft bespreekt het met Jan Dagevos, die zijn verbazing uitspreekt over het grote verschil in de gegeven cijfers. Godfried Roemeratoe moet nog op zijn eerste minuten wachten, al had hij als invaller bij Duitsland - Curaçao wel voor wat balans in het elftal van Dick Advocaat kunnen zorgen.

Dagevos was zaterdag bij het nacompetitieduel tussen Wemeldinge en Nieuwland, waarin de laatstgenoemde ploeg handhaving in de vierde klasse veiligstelde. Het betekende een gepast afscheid voor trainer René de Nooijer, die volgens Dagevos behoorlijk nerveus was.

Verder wordt de laatste aanwinst van Hoek besproken, gaat het over een nieuwe trainer van Kloetinge en wordt de algemene ledenvergadering bij die club besproken. Krijgt Kloetinge dinsdagavond een nieuwe voorzitter? Verder is er ook nog nieuws over het Zeeuws elftal.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Donderdag gaat het WK voetbal van start, zondag komt het Nederlands elftal voor het eerst in actie. Guus, Klaas en Huib van Hecke zitten dan in Dallas op de tribune, om hun broer Jan Paul te zien spelen en hem te steunen tijdens het duel met Japan.

Voordat ze naar de Verenigde Staten vertrekken schuiven de drie broers uit Arnemuiden aan voor aflevering 41 van de PZC Voetbal Podcast. Samen met presentator Barry van der Hooft nemen ze ook hun eigen voetbalseizoen door. Guus (30) en Huib (24) spelen bij Arnemuiden, Klaas (28) promoveerde als aanvoerder met Kloetinge naar de tweede divisie.

Hoe is het om met vier broers op te groeien? Hoe kijken ze naar elkaar als voetballer? En beginnen ze al een beetje zenuwachtig te worden voor het WK? Het gaat onder meer ook over de afgelopen jaren van broer Jan Paul bij Brighton en een mogelijke transfer naar Tottenham Hotspur.

Tijdens het WK bezoeken ze sowieso de drie groepswedstrijden van Oranje in Dallas, Houston en Kansas City. Tijdens de trip kunnen ze ook de laatste puntjes op de i zetten wat betreft hun eigen voetbalschool. Maandag ging de website van de Van Hecke Academy online en werd een introductievideo gelanceerd. De broers vertellen over hun nieuwe initiatief en doen uit de doeken wat hun plannen zijn.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Jan Paul van Hecke maakt zich op voor zijn eerste WK voetbal. Rond de laatste wedstrijd van dit seizoen met zijn club Brighton nam de elfvoudig international uit Arnemuiden uitgebreid de tijd om terug te kijken en vooruit te blikken. „Voetbal is alles voor me, voetbal is mijn leven.”

De centrale verdediger staat inmiddels zes jaar onder contract bij Brighton and Hove Albion, dat hem eerst twee seizoenen verhuurde, aan Heerenveen en Blackburn Rovers. Bij de Engelse club is hij uitgegroeid tot een vaste waarde die geliefd is bij de fans. Als speler van Brighton is hij ook international geworden, iets wat hem nog steeds bijzonder trots maakt.

Hoe kijkt hij naar zijn eigen ontwikkeling? Hoe is het om in de grootste competitie ter wereld te voetballen? Wie zijn de drie beste spitsen tegen wie hij dit seizoen heeft gespeeld? En hoe ging het er vroeger bij de familie Van Hecke aan toe tijdens EK’s of WK’s waar Oranje aan meedeed?

„Mijn eerste herinnering aan een eindtoernooi is het WK van 2006 in Duitsland”, zegt Van Hecke. „Ik was zes en weet nog dat Nederland-Portugal een schoppartij werd, met veel gele en rode kaarten. Twee jaar later speelden we heel goed maar vlogen we er daarna uit tegen Rusland. En in 2010 heb ik tijdens de WK-finale moeten huilen, toen Spanje scoorde.”

Nu is hij er zelf bij op het WK, dat in Canada, Mexico en de Verenigde Staten wordt gespeeld. Hij zal daar gesteund worden door zijn moeder, zijn vrouw Sofie, drie broers en twee schoonzussen. Van Hecke vertelt waarom hij een jaar geleden twee keer in de Verenigde Staten was. En waarom vraagt hij soms advies aan Virgil van Dijk?

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 39 van de PZC Voetbal Podcast is Lionel Fitsch te gast. De inwoner van Kloetinge maakte als verdediger naam bij Goes, Hoek, Barendrecht en Kloetinge, maar is in de nadagen van zijn carrière bij SSV’65 spits geworden.

Met de Goese derdeklasser strijdt hij deze weken tegen degradatie. Zaterdag zette de 37-jarige Fitsch zijn ploeg met een doelpunt op het juiste spoor; met tien man werd Woudrichem uiteindelijk met 2-1 verslagen. Daardoor speelt SSV’65 zaterdag de finale van de nacompetitie, tegen De Alblas.

Dat zou eigenlijk de laatste wedstrijd worden van Fitsch, maar hij gaat toch nog een jaartje door. „Ik heb me over laten halen”, lacht de routinier. „Een aantal vrienden van mij gaat door, dus ik ook. Ik denk dat ik het kleedkamergevoel anders heel erg zou gaan missen.”

Fitsch vertelt over zijn jaren bij Goes, Hoek, Barendrecht en Kloetinge, waar hij ook nog in het tweede elftal speelde. De Bevelandse club moet vrezen voor het vertrek van trainer Rogier Veenstra, die in de belangstelling staat van Quick Boys. Mocht het tot een overgang komen, dan heeft Fitsch wel een trainer in zijn hoofd die Veenstra bij Kloetinge kan vervangen.

De in Australië geboren Fitsch vertelt over zijn band met dat land en kijkt ook uit naar het WK voetbal. „Ik ben benieuwd hoe Nederland het gaat doen, net als Australië en een land als Curaçao”, vertelt hij. Hij heeft gezien hoe Arnemuiden international Jan Paul van Hecke heeft uitgezwaaid en vertelt ook of hij graag naar de verdediger kijkt.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Dankzij een 2-2-gelijkspel tegen Noordwijk kroonde Kloetinge zich zaterdag tot kampioen van de derde divisie B. Trainer Rogier Veenstra en aanvaller Daniël Wissel schuiven aan bij Barry van der Hooft en Jan Dagevos en bespreken hun gouden zaterdag.

De twee werkten in het verleden ook al samen bij ASWH en ze weten dus wat Kloetinge in de tweede divisie kan verwachten. Het seizoen van Kloetinge wordt onder de loep genomen en het gaat ook over de in ere herstelde derby's tegen Hoek.

De Zeeuws-Vlaamse ploeg strijdt nog steeds om de titel in de tweede divisie en gaat een bijzondere ontknoping tegemoet. Veenstra en Wissel hebben dit seizoen met bewondering gekeken naar wat Hoek in de tweede divisie heeft gepresteerd. Zaterdag sluit de ploeg van trainer Gérard de Nooijer het seizoen in Groesbeek af met de kraker tegen De Treffers, dat - net als Quick Boys - ook nog kans maakt op de titel.

Groene Ster Vlissingen promoveerde vrijdag naar de eredivisie en Barry vertelt over een enerverende avond, waarbij de cultuur van de Walcherse club ook ter sprake komt. Verder worden het knappe kampioenschap van SVOD'22 besproken, gaat het over Bruse Boys dat onderuitging in Bergen op Zoom en passeren mogelijke affiches in de nacompetitie besproken.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Na een opnieuw enerverend voetbalweekend bespreken Barry van der Hooft en Jan Dagevos de verrichtingen van veel Zeeuwse ploegen. Waar Kloetinge in Limburg de volgende stap richting het kampioenschap zette, kregen Hoek en Goes een flinke tik.

We beginnen de podcast met SVOD'22, dat zaterdag dankzij een klinkende overwinning op DVV'09 de koppositie in de tweede klasse overnam. Zaterdag kan in Zierikzee de kers op de taart worden gezet, als de fusieclub weet te winnen van een andere fusieclub: MZC'11.

In die tweede klasse is het behoorlijk spannend, net als in de derde klasse waar Bruse Boys nog steeds op kampioenskoers ligt. Bij Hoek hebben ze de titel uit het hoofd gezet, bij Goes moeten ze na de nederlaag tegen degradatiekandidaat Meerssen nog steeds naar beneden kijken.

NAC, dat een samenwerking heeft met JVOZ, is inmiddels afgedaald naar de Keuken Kampioen Divisie. De Parel van het Zuiden mag een treetje lager opnieuw beginnen, na een seizoen dat werd gekenmerkt door veel rumoer en weinig punten. 

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 36 van de PZC Voetbal Podcast kijken Barry van der Hooft en Jan Dagevos op de laatste speeldag van twee weken geleden en gaat de blik vooruit naar de spannende slotfase van het voetbalseizoen.

Blijft Hoek titelkandidaat in de tweede divisie? Kan Kloetinge zaterdag al kampioen worden van de derde divisie B en promoveren? Zet Goes zondag een volgende stap richting handhaving? En wat te denken van de strijd in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal...

SVOD'22 heeft met nog twee duels te spelen slechts één punt minder dan koploper DVV'09 en laat die ploeg nou uitgerekend zaterdag op bezoek komen in Oostkapelle. Terneuzense Boys strijdt nog om een periodetitel en onderin de tweede klasse zijn vier Zeeuwse ploegen nog niet verzekerd van lijfsbehoud.

Er is dus genoeg te bespreken en dat doen we dan ook in deze aflevering van de PZC Voetbal Podcast.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 35 van de PZC Voetbal Podcast schuift Jaap Esser aan bij Barry van der Hooft en Jan Dagevos. De oud-voetballer van Kloetinge, waar hij 17 seizoenen in het eerste elftal speelde, is tegenwoordig lid van de technische commissie van Luctor Heinkenzand.

Esser, die altijd in één adem wordt genoemd met zijn tweelingbroer Daan, vertelt over de ontwikkelingen bij de fusieclub die sinds 2024 in de tweede klasse speelt. Luctor Heinkenszand is twee duels voor het einde nog niet helemaal veilig, maar daar maakt Esser zich geen zorgen over. ,,Dat gaat goed komen."

Hij kijkt met bewondering naar zijn oude club Kloetinge, die zomaar eens naar de tweede divisie kan promoveren. En hij is onder de indruk van de prestaties van Hoek, dat op het hoogste niveau nog steeds meedoet om het kampioenschap. ,,Alleen lijkt het soms wel of we het hier maar normaal vinden wat daar gebeurt", zegt hij.

Hij steekt veel tijd in zijn werk voor Luctor Heinkenszand en speelt daar zelf nog in het vierde elftal. Uiteraard met broer Daan, maar ook met andere mannen die in de hoofdmacht van de Bevelandse club hebben gevoetbald. Voorafgaand aan de podcast kreeg Barry al een bericht dat hij maar eens moest vragen naar de bijnaam 'Jaapie Netto'. Waar die vandaan komt, dat legt Jaap Esser ook uit.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Na een goedgevuld voetbalweekend is Teun Rentmeester te gast in aflevering 34 van de PZC Voetbal Podcast. De 39-jarige centrale verdediger werd zaterdag met Lebo/SVN kampioen van de vierde klasse A en kon zo een mooi feestje vieren. Rentmeester is nog een beetje schor, maar heeft genoeg te vertellen.

Over het eerste en meteen succesvolle seizoen van de samenwerkende verenigingen, over zijn jaren bij Kloetinge en Goes en de andere sport die Rentmeester graag beoefent. Aan zijn periode bij Goes heeft hij bijvoorbeeld een mooie vriendengroep overgehouden waarmee hij binnenkort naar Brazilië gaat, vertelt Rentmeester aan de PZC-journalisten Barry van der Hooft en Jan Dagevos.

Ze hebben het ook over de fraaie overwinning van Kloetinge op RBC, de nederlaag van Hoek tegen Kozakken Boys en de kansloze verliespartij van Goes. Bij RBC waren ze niet tevreden over de faciliteiten in het uitvak in Kloetinge, bij Hoek hadden ze er verstandig aan gedaan om de supporters van Kozakken Boys juist in een uitvak te zetten. Dat en meer, wordt besproken in aflevering 34. 

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 33 van de PZC Voetbal Podcast bespreken Barry van der Hooft en Jan Dagevos onder meer de duels van de Zeeuwse top drie, die de afgelopen dagen wisselende resultaten boekten. Hoek won en is weer alleen koploper van de tweede divisie, maar dreigt opnieuw een dragende speler kwijt te raken.

Kloetinge pakte tegen Gemert nog een punt maar verzuimde wel om nog iets verder uit te lopen op de concurrentie. We krijgen bezoek van Dominique But, die zelf op jonge leeftijd het Nederlands CP-team haalde en sinds dit seizoen video-analist is bij Goes. Daarnaast studeert hij aan de HZ en is But nu onder meer bezig met een nieuw project. Barry van der Hooft sprak na de wedstrijd tussen Hoek en Katwijk met Levi Bouwense.

De uit Goes afkomstige verdediger begon het seizoen als aanvoerder maar liep tegen Jong Sparta een zware knieblessure op. Hoe staat het met zijn revalidatie? Met welke speler van Hoek heeft hij veel contact? En wat vindt hij van de Zeeuws-Vlaamse koploper? ,,Ik vind het niet leuk om naar Hoek te kijken'', aldus Bouwense.

Verder bespreken Barry van der Hooft en Jan Dagevos ook nog de treffer van Dies Janse tegen Telstar en de mooie mijlpaal van Rick van Drongelen.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Aflevering 32 van de PZC Voetbal Podcast begint met een oude bekende, die we bijna een 'vriend van de show' zouden kunnen noemen. Hij zorgde zondag in Vogelwaarde weer eens voor tumult en Jan Dagevos weet - zonder dat Barry van der Hooft zijn naam noemt - meteen over wie het gaat.

De twee sportjounalisten van de PZC bespreken ook de nederlaag van koploper Hoek bij IJsselmeervogels, het verlies van Goes tegen ASWH en het puntenverlies van lijstaanvoerder Kloetinge op bezoek bij UNA. Eén ding is zeker: voor de Zeeuwse top drie worden het nog spannende maanden.

Dagevos en Van der Hooft bespreken ook de overgang van Steve Schalkwijk van Hoek naar Kloetinge, de contractverlenging van Gianni Vandepitte bij de groen-witten en het vertrek van Zenya Deurloo naar Kozakken Boys. Daarnaast worden de nieuwelingen bij Goes onder de loep genomen.

Van der Hooft was zaterdag bij het duel tussen SVOD'22 en Arnemuiden en sprak na afloop met Arjen Pattenier. De 42-jarige aanvaller maakte vorige week zijn rentree bij SVOD'22 en legde onder meer uit hoe hij nog steeds zo fit kan zijn. Hij vertelt erover in een korte reportage.

FC de Westhoek'20 werd zaterdag de eerste Zeeuwse kampioen van dit seizoen en clubs als FC Dauwendaele en Lebo/SVN lijken vrijwel zeker tot de volgende kampioenen te behoren. Tenslotte wordt ook de interland van Jan Paul van Hecke tegen Noorwegen nog besproken.

Vanwege het paasweekend verschijnt de volgende aflevering van de PZC Voetbal Podcast op dinsdag 7 april.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 31 van de PZC Voetbal Podcast nemen Barry van der Hooft en Jan Dagevos diverse wedstrijden en opvallende zaken uit het voetbalweekend door. De topper Hoek-Quick Boys komt uiteraard aan bod, net als de overwinning van de nieuwe koploper Kloetinge en het gelijkspel van Goes.

Het zijn mooie tijden voor het Zeeuwse voetbal, met een koploper in de tweede divisie en een lijstaanvoerder in de derde divisie. De komende weken worden cruciaal, daar zijn Van der Hooft en Dagevos het over eens. Ze bespreken ook het debuut van Rijk Janse, die de afgelopen jaren hard werkte en heel veel geduld moest hebben maar zondag eindelijk voor de eerste keer in actie kwam in de eredivisie.

Zaterdagavond werd in Zeeuws-Vlaanderen de derby Terneuzen-FC Axel gespeeld. De opkomst was van hoog niveau, tijdens de wedstrijd had Terneuzen de overhand maar ging Axel er met de overwinning vandoor. Jan Paul van Hecke, die zich maandagavond met een heerlijk gevoel kan melden bij Oranje, komt ook aan bod.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Na een goedgevuld voetbalweekend zitten Barry van der Hooft en Jan Dagevos aan tafel met Reguillo Vandepitte. De 36-jarige Middelburger kondigde onlangs het einde van zijn voetbalcarrière aan en speelde vrijdagavond de derby tegen Kloetinge (0-3).

Vandepitte laat zijn licht schijnen op het duel met zijn oude club en vertelt ook hoe hij aankijkt tegen de prestaties van Hoek, de club waar hij tien jaar speelde. Het gaat ook over natuurgras. ,,Ik had gehoopt dat veel spelers van Kloetinge daar meer moeite mee zouden hebben", zegt Vandepitte. ,,Maar dat was niet het geval."

De derby tegen Kloetinge betekende ook dat hij voor de eerste - en meteen laatste - keer tegen zijn broertje Gianni speelde. Barry vraagt ook aan Vandepitte met welke spelers waarmee hij tijdens zijn carrière samenspeelde, hij een rondo 5 tegen 2 zou willen spelen. Welke vier spelers staan er met hem aan de buitenkant? En welk tweetal begint in het midden?

De overwinning van Hoek in Hardenberg wordt besproken, net als de topper van aanstaande zaterdag tegen Quick Boys. Verder passeren enkele Zeeuwse profs de revue en worden ook enkele lagere klassen in het Zeeuwse amateurvoetbal besproken. Reguillo Vandepitte vertelt ook nog dat hij geen trainer of assistent-trainer gaat worden. En weet Goes zich te handhaven in de derde divisie? Het antwoord op die vraag is kort maar krachtig.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Ze kenden elkaar nauwelijks, maar zijn de afgelopen maanden vrienden geworden: Tika de Jonge speelde al voor FC Groningen, Dies Janse wordt sinds de zomer door Ajax voor één seizoen verhuurd aan De Trots van het Noorden. Verslaggever Barry van der Hooft ging op bezoek bij de twee Zeeuwse profs, zat met het duo rond de tafel en volgde ze voor, tijdens en na de wedstrijd tegen Ajax.

Het was voor beiden een speciaal duel, omdat de uit Goes afkomstige Janse (20 jaar) tegenover zijn werkgever stond en De Jonge (Zierikzee, 22 jaar) na anderhalve maand zijn rentree maakte. Voorafgaand aan de wedstrijd spraken ze onder meer over hun vriendengroep bij FC Groningen, een potje golf, de lessen tijdens hun jeugdjaren, de steun van hun familie, de zware blessure van aanvoerder en vriend Stije Resink en de doelstelling voor dit seizoen.

Ze kregen ook de vraag voorgelegd hoe ze naar elkaar kijken. ,,Tika zorgt voor een stukje rust", zegt Dies Janse. ,,Hij is heel betrouwbaar. Je weet wat hij doet, je kunt van hem op aan. Dat vind ik mooi om te zien."

Tika de Jonge: ,,Dies heeft een aantal voorwaarden die op dit moment in de voetballerij uitzonderlijk zijn. Zijn kwaliteiten en ontwikkeling kunnen hem naar een heel mooie club en toekomst kunnen brengen."

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Ook dit weekend gebeurde er weer genoeg op de Zeeuwse velden en dat bespreken Barry van der Hooft en Jan Dagevos in aflevering 28 van de PZC Voetbal Podcast. Het gaat over de gemiste kansen van Hoek, dat zaterdag op eigen veld een achteraf onnodige nederlaag tegen GVVV moest slikken.

,,Van paniek of extra druk heb ik weinig gemerkt", vertelt Jan. Hij stipt aan dat de Zeeuwse spelerscarrousel inmiddels behoorlijk aan het draaien is en enkele 'transfers' passeren de revue. Maar hoe zit het eigenlijk met de geblesseerde Steve Schalkwijk? Speelt hij volgend seizoen nog voor Hoek, of wellicht voor Kloetinge? ,,Ik denk dat hij sterker terugkomt dan ooit", zegt Jan.

Kloetinge haalde nieuwe spelers en ziet er ook vertrekken, hetzelfde geldt voor Goes. Die club neemt na vijf seizoenen afscheid van Matthew Lentink en heeft met Lars Bleijenberg al een vervanger binnengehaald. Zaterdag stonden de twee keepers tegenover elkaar, tijdens Stedoco-Goes (0-1).

Na de enige treffer van de middag rende doelpuntenmaker Jeremy de Nooijer naar zijn vader Dennis. Vond de oud-trainer van Goes én Stedoco dat eigenlijk leuk? We bellen hem even.

Het gaat ook nog over de gestaakte derby tussen Tholense Boys en WHS, waar speler Claude van Zomeren van alles naar zijn hoofd kreeg en daar helemaal klaar mee was. Barry vertelt over zijn weekend in het noorden van het land, waar woensdag nog een extra podcast van verschijnt, met de FC Groningen-speler Tika de Jonge en Dies Janse.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Celino Davidse voetbalde bij diverse Zeeuwse clubs en heeft een voorliefde voor ‘Aussie Rules’. Afgelopen vrijdag speelde hij met de zaalvoetballers van ZVV Middelburg de derby tegen Groene Ster Vlissingen en een dag later stond hij met Zeelandia Middelburg tegenover FC Axel. 

De aanvallende middenvelder vertelt erover in aflevering 27 van de PZC Voetbal Podcast. De 29-jarige Davidse zit aan tafel met Barry van der Hooft en bespreekt de verrichtingen van het afgelopen weekend. PZC-collega Jan Dagevos komt ook twee keer aan het woord: eerst over de zaalvoetbalderby van vrijdagavond en later over de wedstrijd van Hoek bij Excelsior Maassluis.

Celino Davidse volgt het Zeeuwse voetbal op de voet en heeft ook een mening over de rode kaart die Kloetinge-speler Dook van den Berg kreeg in het duel met Meerssen. Davidse, die in het dagelijks leven bij Skills4Life werkt, weet dat hij niet de man van de individuele actie is. „Ik moet het hebben van hard werken en strijd”, vertelt hij. Dat de derby tegen Groene Ster nog even werd gestaakt, vond hij onnodig. Volgens hem was er niet veel aan de hand. „En er was nog een minuut of zo te spelen.”

Na een uitwedstrijd met ZVV Middelburg is hij vaak pas om half 2 of 2 uur ’s nachts thuis. „Dan is het moeilijk om in slaap te komen.” De volgende dag komt hij vaak weer in actie met Zeelandia Middelburg, al begon hij zaterdag in Axel op de bank. „Dat was wel een beetje een verrassing, ja.” De groen-witten zijn vol ambitie aan het seizoen in de derde klasse begonnen en willen promoveren. Maar wat als dat niet lukt? „Dan kun je van een mislukt seizoen spreken.”

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Aflevering 26 van de PZC Voetbal Podcast begint met nieuws. Timo Lijbers, middenvelder van Hoek, vertelt voor welke club hij komend seizoen gaat spelen. De 25-jarige Vlissinger maakte afgelopen zomer de overstap van Goes naar de tweededivisionist, maar komt vooralsnog weinig aan spelen toe.

Lijbers zit aan tafel met Barry van der Hooft en Jan Dagevos en vertelt onder meer over zijn rol bij Hoek en hoe moeilijk het vaak is om in te vallen. Voorafgaand aan dit seizoen had hij andere verwachtingen. ,,Vorig seizoen speelde ik twee keer supergoed tegen Hoek", vertelt Lijbers. ,,Met de middenvelders die Hoek toen had, durfde ik de strijd wel aan te gaan."

De technische commissie van Hoek haalde echter ook nog spelers als Hamza Bouihrouchane, Robbie Van hauter en Noah Aelterman binnen. Stuk voor stuk goede spelers, zegt Lijbers. Welke medespeler heeft dit seizoen de meeste indruk op hem gemaakt? Dat vertelt de lange middenvelder tijdens het gesprek in onze studio in Middelburg.

We bespreken ook de verrichtingen van zijn nieuwe club Kloetinge en zijn oude club Goes. Beide ploegen gingen afgelopen weekend onderuit in de derde divisie B. We blikken ook vooruit op komend weekend, wanneer vrijwel alle Zeeuwse ploegen weer in actie komen. We sluiten af met bijzonder droevig nieuws over voormalig PZC-medewerker Peter van Kouteren.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Op de maandag na het carnavalsweekend schuiven twee broers aan bij de PZC Voetbal Podcast. In aflevering 25 gaan Barry van der Hooft en Jan Dagevos in gesprek met Goes-verdediger Eys Murre (25) en Hoek-doelman Finn Murre (22). ,,Ik heb een blauw-wit hart gekregen", zegt de jongste van de twee.

Hoe kijken de broers naar elkaar als voetballers? Hoe is het om op te groeien in een gezin met in totaal vier jongens? En zijn hun ouders kritische volgers? Of juist niet. Finn blijkt een groot fan te zijn van Cristiano Ronaldo. ,,Misschien wel de grootste", zegt de keeper.

Zijn vierde seizoen bij de Zeeuws-Vlaamse club wordt vrijwel zeker ook zijn laatste. Dat de doelman zich dit seizoen in de picture heeft gespeeld bij clubs uit het betaalde voetbal, is geen geheim meer. Zijn overstap naar een club uit de Keuken Kampioen Divisie is ook zo goed als zeker. ,,Ik moet alleen nog medisch gekeurd worden", vertelt Finn.

Broer Eys moest de 'sneeuwwedstrijd' tegen FC Rijnvogels zondag vanwege een lichte blessure aan zich voorbij laten gaan. ,,Ik heb al een tijdje last van mijn kuit, dus het was beter om even een keertje over te slaan." Gaat hij zich zonder deelname aan de nacompetitie met Goes handhaven in de derde divisie? Het antwoord is kort en bondig: ,,Ja."

Broer Finn kan met Hoek opnieuw een prijs pakken. Na het kampioenschap van afgelopen seizoen in de derde divisie, is hij nu met Hoek koploper in de tweede divisie. Wordt Hoek opnieuw kampioen? ,,Vorig seizoen had ik dat gevoel al na vier wedstrijden", bekent Finn. ,,Maar nu komt er misschien nog wel een mindere fase aan. In de tweede divisie is iedere wedstrijd moeilijk."

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Het was het weekend van twee gemiste strafschoppen in de derde divisie. In aflevering 24 van de PZC Voetbal Podcast kan onze gast ook meepraten over het missen van een strafschop. Din Sula zag zijn inzet vanaf elf meter vorige week gestopt worden, maar daarna scoorde hij alsnog twee keer.

De topscorer van Hoek schuift aan bij presentator Barry van der Hooft. Samen nemen ze in vogelvlucht de carrière door van de 27-jarige Sula, die onlangs voor de eerste keer vader werd. ,,Ik werd in de nacht van vrijdag op zaterdag om half 3 's nachts wakker gemaakt door mijn vrouw", vertelt hij. ,,We zijn naar het ziekenhuis in Antwerpen gereden maar ik had mijn spullen van Hoek mee. Onze dochter werd om kwart over één 's middags geboren dus de wedstrijd tegen Spakenburg kon ik niet meer halen."

Sula staat na vijftien wedstrijden in de tweede divisie op elf goals. Hij duidt het verschil tussen voetballen in Nederland en België, voelt mee met de langdurig uitgeschakelde Steve Schalkwijk en kijkt terug op de wedstrijden van dit seizoen in de KNVB beker. ,,Na de wedstrijd tegen FC Eindhoven kreeg ik in de auto op weg naar huis flashbacks", zegt Sula.

Met promovendus Hoek is hij nog steeds koploper van de tweede divisie. De voorsprong op nummer twee Quick Boys bedraagt vier punten. Is het realistisch om met Hoek voor de titel te gaan? ,,Het belangrijkste is dat we blijven doen wat we al een hele tijd doen", zegt Sula. ,,We moeten niet met ons hoofd in de wolken gaan lopen."

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Op de eerste maandag van februari bespreken Barry van der Hooft en Jan Dagevos het afgelopen weekend in het Zeeuwse amateurvoetbal. Barry zag Hoek mede dankzij een rode kaart voor Jong Sparta winnen in Rotterdam, terwijl Jan zag hoe Kloetinge tegen Blauw Geel’38 genoegen moest nemen met een punt.

In aflevering 23 van dit seizoen komt ook Goes aan bod. De Bevelandse ploeg ging pijnlijk onderuit bij Scheveningen en lijkt in de derde divisie B naar beneden te moeten kijken. Buurman Kloetinge is nog altijd de koploper in die divisie en belgde afgelopen week een sponsorbijeenkomst. Wat werd daar allemaal besproken?

Hoek is door de overwinning op Jong Sparta weer koploper van de tweede divisie. Aan het eind van dit seizoen ziet de club centrale verdediger Wout den Engelsman vertrekken naar Spakenburg. De inwoner van Sint-Annaland komt zelf aan het woord over zijn transfer naar één van de grootste en meest succesvolle amateurclubs van Nederland.

De nederlaag van Steen komt aan bod, net als de tweede overwinning van dit seizoen van VCK op Terneuzense Boys. In de derde klassen deden de titelkandidaten wat er van ze verwacht mocht worden: winnen. Richting het einde van de podcast hebben Barry en Jan het nog kort even over muziek, waarbij Frans Bauer en Oasis aan bod komen.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In de tweede PZC Voetbal Podcast van 2026 is Michel Leonhart te gast. De ervaren trainer van RCS ging zaterdag met zijn ploeg met 3-1 onderuit tegen De Meeuwen, de club waar hij de afgelopen vier seizoenen werkzaam was.

Leonhart vertelt onder meer over het trainerschap, dat door de jaren heen behoorlijk veranderd is. Hoe kijkt de oud-speler van Hoek naar de verrichtingen van die club in de tweede divisie? Naast Hoek worden ook Kloetinge en Goes besproken en komt tevens de titelstrijd in de derde klasse J ter sprake. ,,FC Dauwendaele wordt kampioen", zegt Leonhart stellig.

De inwoner van Axel gaat richting zijn 25-jarig jubileum als trainer en kende met RCS een moeizame start van het seizoen. Het leidde er een paar maanden geleden zelfs toe dat hij zich afvroeg of hij wel de juiste man was voor RCS. Inmiddels heeft hij zijn contract met twee jaar verlengd. Wat is er de afgelopen tijd veranderd?

Leonhart vertelt ook over het verlies van zijn dochter Linsey, nu bijna twee jaar geleden. Hij is open over het verwerkingsproces en vertelt welke hulp hij heeft gezocht en gekregen. Overigens beginnen we de podcast met twee quizvragen, waarvan de antwoorden aan het eind van de uitzending volgen... Weet jij de antwoorden?

Heb je tips over de podcast of voor de sportredactie? Mail ons via sport@pzc.nl of stuur een bericht via de diverse social mediakanalen.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Een aantal competities in het amateurvoetbal is hervat en dus is ook de PZC Voetbal Podcast terug. Tijdens de winterstop gebeurde er van alles en dat bespreken chef sport Barry van der Hooft en Jan Dagevos in de 21ste aflevering van dit seizoen, vanaf de redactie in Middelburg.

Het waren onderhoudende en enerverende weken, inclusief een berg sneeuw, die werden gevolgd door een bijzonder voetbalweekend. Dies Janse en invaller Tika de Jonge wonnen met FC Groningen van rivaal Heerenveen en Feyenoord-Sparta, met de sterk spelende Marvin Young, zorgde ook voor gespreksstof. Net als de bizarre ontknoping van de Afrika Cup in Marokko...

De Zeeuwse top drie slaagde er niet om in te winnen. Goes verloor zondag met 3-0 van laagvlieger UNA en dat was een flinke tegenvaller voor de Bevelandse derdedivisionist. Bij Kloetinge heerste een vergelijkbaar gevoel. De ploeg van Rogier Veenstra verloor weliswaar niet van TOGB (2-2) maar baalde wel enorm dat het - onnodig - twee dure punten had laten liggen.

Door een 2-1-nederlaag in Haarlem, tegen Koninklijke HFC, raakte Hoek de koppositie in de tweede divisie kwijt aan Quick Boys. Daarnaast viel sterkhouder Wout den Engelsman, die over belangstelling van andere clubs niet te klagen heeft, uit met een flinke blessure. Moet de technische commissie van Hoek deze maand nog de transfermarkt op? Of zat een nieuwe aanwinst vorige week al op de tribune tijdens het oefenduel met Ninove.

Er is dus genoeg te bespreken en dat doen Van der Hooft en Dagevos dan ook.

Heb je tips over de podcast of voor de sportredactie? Mail ons via sport@pzc.nl of stuur een bericht via de diverse social mediakanalen.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 20 van de PZC Voetbal Podcast is Hoek-trainer Gérard de Nooijer te gast. De oud-prof werd dit weekend met zijn team winterkampioen en gaat dinsdag de strijd aan met Eredivisieclub Telstar in de tweede ronde van de Eurojackpot KNVB-Beker. Presentator Juriën Dam en sportjournalist Barry van der Hooft willen uiteraard alles weten over het seizoen van de tweededivisonist. 

Net als Hoek werd in de derde divisie ook Kloetinge winterkampioen. Op dat niveau werd zijn elftal vorig jaar eerste en De Nooijer refereert daar nog even aan. ,,Het team dat wij vorig jaar hadden had totaal niet meegekund in deze tweede divisie.”

Zaterdag wonnen de Hoekenezen van De Treffers waar coach Theo Janssen zich zowel negatief als positief uitliet over de Zeeuwse formatie. Kritisch blijven ook altijd de sponsoren bij Hoek, en daar had De Nooijer na afloop in een vol sponsorhome wel iets tegen te zeggen.

Toch is vooral hosanna bij de koploper, waar zaterdag het laatste wedstrijdticket voor het treffen met ‘de Witte Leeuwen’ uit Velsen voor een mooi bedrag werd geveild. De Nooijer, die volgend seizoen ook bij JVOZ zegt te blijven, praat onder meer over de kunst van het geven en nemen bij Hoek, over tribuneklanten in de kleedkamer, de bankzitter die zich met de warming-up mag bemoeien en de eventuele rol van doelman Finn Murre - die tegen Telstar reserve is - in een penaltyserie.

Verder gaat het over de districtsbeker, waar er een eerlijke vlagger was bij Terneuzense Boys en een strafschoppenkiller bij buurman Terneuzen.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 19 van de PZC Voetbal Podcast is Arnemuidendaar Marinus Baas te gast. De voormalig spits houdt zich tegenwoordig bezig met andere voetbalgerelateerde zaken, waarover hij komt vertellen. Chef-sport Barry van der Hooft en presentator Juriën Dam zijn de overige tafelgasten.

Barry volgde live voor de buis de verrichtingen van Hoek, waar het lange seizoen zijn sporen nalaat. Bij Goes werd het zondag dan weer een lange middag en bij Kloetinge werd een dag eerder de sliding van het jaar genoteerd.

Bij Kloetinge speelde Baas een jaar lang succesvol in de spits. De bonkige aanvaller gaat nog even kort in over zijn rigoureuze vertrek van destijds. Eerder mocht hij eens op stage bij Helmond Sport, terwijl hij dat voetbalseizoen nog bij Arnemuiden 2 begon. Baas, die in zijn spelerstijd buiten het veld soms ook al furore maakte als zanger, is zijdelings nog altijd bij het voetbal betrokken.

Bij een bedrijfsongeval in 2019 verloor hij bijna zijn duim en kwam een jaar thuis te zitten. In die tijd ontdekte hij zijn nieuwe passies: tekenen en fotografie. Baas maakt tegenwoordig voetbalkunst; foto’s bewerkt hij digitaal tot levensechte illustraties: ‘een Baas’. Ook vertelt hij over zijn cursus fotografie, waarbij plots Barry in beeld kwam. Ook gaat het nog even over Baas’ speciale tatoeages.

Verder gaat het over een verloren foto van Barry, het directe vertrek van trainer Carlo van Grimberghe bij Hontenisse en daarnaast gaat Barry ook verder in op het toekomstig afscheid van Pieter Roelse bij Bruse Boys. Opvallend was trouwens dat voor alle nog ongeslagen Zeeuwse teams de winterstop net iets te laat kwam. 

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 18 van de PZC Voetbal Podcast is Terneuzense Boys-trainer Mario de Fouw te gast. De Terneuzenaar is bezig aan zijn eerste jaar bij de zaterdag-tweedeklasser. De presentator is Juriën Dam, sportjournalist Jan Dagevos geeft ook verdere duiding. 

De Fouw werkte jarenlang in het speciaal onderwijs, wat volgens hem voordelen biedt in zijn rol als trainer. Zichzelf te druk maken mag hij zichzelf niet, zo vertelt hij. ,,Bij Biervliet had ik spelers die afwezig waren omdat ze in Roemenië voor tienduizend mensen aan tractor pulling deden, of omdat ze een haartransplantatie moesten ondergaan.” 

Bij ‘De Boys’ - de huidige nummer twee van de ranglijst - probeert hij zijn spelers wekelijks met een gelikte presentatie voor te bereiden op de wedstrijd. Ook komt de samenwerking met Hoek ter sprake en de rol die Timo Lijbers daar heeft als invaller. De Fouw kent hem nog uit hun gezamenlijke tijd bij Goes en had diens huidige situatie allesbehalve verwacht.

Bij Goes moest de voormalige middenvelder ook als assistent-trainer wennen aan het niveau. Ballen werden soms ingespeeld naar de verkeerde kleur, hij kreeg klappen op het dijbeen te verwerken van hoofdtrainer Dennis de Nooijer, moest van hem verplicht ballen zoeken maar hij kreeg ook een belangrijke les mee van de oud-prof. Ook vertelt hij over de weddenschappen met spelers; met een aantal gaat hij volgende week zelfs naar het casino. ,,De vorige keer wonnen we duizend euro, de man.”

Daarnaast gaat het over de perikelen rond de Westerscheldetunnel die ook het Zeeuwse voetbal gaan treffen (VCK-trainer Jesse de Waal kondigde om die reden aan volgend seizoen te stoppen), een bijzondere ‘tacklegoal’ en de kaartverkoop voor Hoek-Telstar waarbij Jan moet terugdenken aan het ouderwetse sigarenwinkeltje.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 17 van de PZC Voetbal Podcast is de aanvoerder van de eerste Zeeuwse kampioen te gast. Lucas de Bruine won zaterdag als aanvoerder van Kloetinge onder 23 de titel op het hoogste niveau. Chef-sport Barry van der Hooft en presentator Juriën Dam zijn de andere tafelgasten.

Met De Bruine gaat het over de rol van het opleidingsteam, over zijn vader en Kloetinge-voorzitter Jan-Kees (blijft hij nou wel of geen voorzitter?) en over een mogelijke promotie. Dan zouden de Kloetinge-talenten volgend seizoen weleens uit kunnen komen tegen profclubs. Ook de prestaties van het eerste komen aan bod. Barry hoopt dat een ‘interne transfer’ het tij binnenkort kan keren, ondanks de koppositie.

Zaterdagavond was het behoorlijk druk op de Veerse Poort in Middelburg, waar een echte derby gaande was. De titelstrijd in de derde klasse ligt helemaal open nadat Dauwendaele stadsgenoot Zeelandia Middelburg de baas was. De zaalvoetballers van ZVV Middelburg speelden een dag eerder dan weer een derby tegen Groene Ster Vlissingen, in een ouderwets bomvolle Baskensburg. Na afloop werd er online nog even een steekje uitgedeeld.

Barry zat deze week kort op Hoek, waarop het trainingsveld een lichte vorm van arrogantie werd bespeurd. Goudhaantje Din Sula werd intern ook nog even getriggerd. De spits hapte begin dit seizoen wel toe op het aanbod van Hoek, waar anderen hun neus ophaalden. Barry: ,,Die gasten vragen nu of er misschien toch nog interesse is.” Andersom tonen clubs ook interesse in Hoek-spelers, weet de sportjournalist.

Verder gaat het onder meer over een terugspeelbal bij Terneuzense Boys, de transfer van Bradley de Nooijer naar België en de zogenaamde blijdschap bij een goal van Goes.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 16 van de PZC Voetbal Podcast zijn we neergestreken in Bruinisse waar we te gast zijn in de kantine van Bruse Boys, de koploper uit de derde klasse I uit het zaterdagvoetbal. Trainer Pieter Roelse en smaakmaker Aart de Waal schuiven aan bij presentator Juriën Dam en sportjournalist Jan Dagevos.

Bruse Boys won dit weekend weer met speels gemak (4-0) en in tegenstelling tot zijn trainer durft De Waal wel al uit te spreken dat ze dé kampioenskandidaat zijn. De nummer tien strooit dit seizoen dankzij de rustigere vrijdagavonden met goals en assists, en hij vertelt of hij ambitie heeft om het ooit hogerop te proberen. Zijn ‘ome Joost’ (Folmer) van Kloetinge geeft hem in ieder geval regelmatig tips. Onder andere omtrent lenigheid.

Waar De Waal een kind van de club is, daar rijdt Roelse per ritje zo’n 45 minuten om in Schouwen-Duiveland te komen. De inwoner van Zoutelande - die zaterdag een bekende trainer uit Veere tegenkwam - blijkt een man van de structuur te zijn. Verder gaat het over het bezoek van Jan aan de Zeeuws-Vlaamse derby tussen HVV’24 en Steen en krijgt bondscoach Ronald Koeman nog een standje van de sportjournalist.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

In aflevering 15 van de PZC Voetbal Podcast hebben we RBC-voetballer Aart Veldhof aan tafel. De Zeeuwse verdediger won afgelopen weekend van zijn ex-club Kloetinge en bleek ook de sterkste te zijn in het televisieprogramma Kamp van Koningsbrugge. Presentator Juriën Dam en sportjournalist Jan Dagevos hangen aan zijn lippen.

De verdediger van de Brabantse derdedivisionist - in 2017 uitgeroepen tot beste voetballer van West-Brabant - verliet Kloetinge ooit voor het maken van een droomreis die er toen nooit van kwam. Die ultieme trip kwam er wel afgelopen juni met zijn deelname aan Kamp van Koningsbrugge, waarbij vijftien gewone burgers worden klaargestoomd voor de commando’s, met martelingen aan toe. ,,Je zit in Suriname en je wordt gewoon helemaal kapot gemaakt”, aldus Veldhof.

Voor iemand die bijna het onmenselijke presteerde was zijn krampaanval van afgelopen zaterdag in minuut zeventig toch een behoorlijk contrast. Veldhof, die in Roosendaal zijn ‘eigen douche’ heeft, presteerde het om twee dagen na zijn tv-avontuur al met kapotte voeten mee te trainen bij zijn club. Zijn bikkelhardheid zorgt er tegenwoordig voor dat hij op straat geknuffeld wordt door wildvreemden.

Het gaat in de uitzending verder over zijn ‘afkeer’ tegen Goes, de verrassing van ‘ome Joep’, de toekomst van Julius Bliek bij Kloetinge, de jongeling van periodekampioen Hoek die nageniet met een Ice Tea en het zelfvertrouwen van spits Din Sula.

Support the show: https://krant.nl/

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Ontvang onze luistertips

De Luisterclub

Om de week onze luistertips in je mail, met alle ruimte om die van jou te delen.

Je ontvangt twee mailtjes per maand en je kunt je op elk moment weer uitschrijven.