PULSE Podcast Productions
DeventerPodcast laten maken, Opname op locatie
Organisaties hoeven hier niet naar een studio. Vanuit Deventer nemen ze op locatie audio- en videopodcasts op.
Wat kan er?
- Video
- Technicus erbij
- Montage
- Livestream
- Komt ook naar je toe
Dit zegt de studio zelf. Staat iets er niet bij, dan weten we het niet.
Waar zit het?
Deventer
Studio’s in de buurt
Podcast Studio Deventer
Deventer, 0,3 km
Creatief bureau BrightBrown zet hier vier podcastmicrofoons en twee camera’s voor je klaar. Je boekt een sessie van twee uur, inclusief technicus.
Huren en laten maken · Video · Technicus erbij · Montage
€ 400per sessieDe Mannen Zonder Pak
Deventer, 0,3 km
Ze zitten in een pakhuis in Deventer en maken video’s en podcasts. Opnemen doen ze in de eigen studio of op locatie.
Huren en laten maken · Komt naar je toe · Video · Technicus erbij · Montage
Prijzen op de paginaPUNT Podcast Studio
Deventer, 0,5 km
Je zit hier in een industriële eventlocatie in het Havenkwartier. Per dagdeel te huur voor één tot vier mensen, met audioapparatuur.
Technicus erbij · Montage · Tot 4 personen
€ 200per dagdeelFilmstudio A12
Apeldoorn, 14 km
De talkshowtafel staat klaar voor interviews, videopodcasts en livestreams. Er kunnen maximaal vijf mensen aan.
Huren en laten maken · Komt naar je toe · Video · Technicus erbij · Montage · Tot 5 personen
Geen prijs onlineHelderop
Laren, 14 km
Een heel studiocomplex in het Gelderse Laren. Naast radio-, muziek- en televisiestudio’s is er een podcaststudio voor audio en video.
Video
Geen prijs online
PULSE Podcast Productions


















