De vrijdag is voor kruimels, reacties van lezers en andere zaken die zijn blijven liggen.
WOUTER UPDATE
Restjes Rosé en overgang naar herfstwijnen bij Boonstra Wijnen. Spatburgunder is de herfsttopper, ik mocht proeven, ontving een pakket, maar moet even wachten tot september 0,0 voorbij is!
GIJSBREGT UPDATE
Bezoek aan PRTN Bar en aan Nanxiang Soup Dumplings en Big Art
REACTIES LUISTERAARS
Veel reacties op Instagram over ‘Art of Service’. Van de deelnemers zelf, van Gert natuurlijk, maar ook van bijvoorbeeld chefs Tommy Hartog en Dick Middelweerd.
LANG TOPIC: nog even door op MIchelin van gisteren
In Frankrijk is de boodschap nu ook aangekomen, fine dining is dead (aldus Bruno Verjus van Table**) :Maar ook Franck Pinay-Rabaroust een Franse culi journalist is vernietigend over de culturele en economische waarde van gastronomie in Frankrijk https://bouillantes.com/tout-sest-il-bien-passe-le-langage-automate-de-la-salle-en-voie-de-disparition/
Den Haag gooit kont tegen de krib met nieuwe Galanthus en binnenkort opent Kain: Philipijns finedining https://www.instagram.com/p/Dbf2W2hjdVu/
KORT NIEUWS
BAUT stopt
Rene Bogaart belt en mailt rond

